Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Forum techniczne - nie działa oświetlenie wnetrza saxo

xczarekx - 21 Listopad 2012, 00:58
Temat postu: nie działa oświetlenie wnetrza saxo
Nie działa mi oświetlenie wnetrza w saxo ,żarówke kupiłem nową i też nie działa bezpiecznik jest raczej dobry bo z tego co mi sie wydaje on odpowiada również za oświetlenie bagażnika tamta lampka działa co radzicie w tej sytuacji?
Jacoll - 21 Listopad 2012, 21:26

xczarekx napisał/a:
żarówke kupiłem nową i też nie działa bezpiecznik jest raczej dobry bo z tego co mi sie wydaje on odpowiada również za oświetlenie bagażnika tamta lampka działa

Jest to ten sam bezpiecznik "8" ;-) Sprawdź może włączniki oświetlenia. Może się coś rozłączyło i nie działa. Otwierałeś pozostałe drzwi, czy sprawdzałeś na jednych ?? :-?

xczarekx - 21 Listopad 2012, 22:37

kabelki przy lampke sprawdzalem ,jechalem w trzy osoby i sie nie paliła przy otwieraniu drzmi ale zobacze bezpiecznik chociaz wydaje mi sie ze nie bo on tez odpowiada ze oswietlenie bagarka a tam swiatełko sie pali.

Jacoll napisał/a:
xczarekx napisał/a:
żarówke kupiłem nową i też nie działa bezpiecznik jest raczej dobry bo z tego co mi sie wydaje on odpowiada również za oświetlenie bagażnika tamta lampka działa

Jest to ten sam bezpiecznik "8" ;-) Sprawdź może włączniki oświetlenia. Może się coś rozłączyło i nie działa. Otwierałeś pozostałe drzwi, czy sprawdzałeś na jednych ?? :-?

Jacoll - 22 Listopad 2012, 15:20

xczarekx, Na pewno masz jakieś przełączniki przy oświetleniu :roll: może tam coś nie halo ... Jak nie to trza jechać po nitce do kłębka. :-( Szukać po przewodach zasilających. Może gdzieś się zasilanie przerwało i po zabiegu...... :-/
xczarekx - 22 Listopad 2012, 15:33

W sobote moze sie za to wezme i zobacze co nie gra sprawdze najpierw bezpiecznik

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group