Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Xsara - Sterownik centralnego zamka - schemat

Trojanek - 21 Lipiec 2014, 22:09
Temat postu: Sterownik centralnego zamka - schemat
Witam, kupiłem ostatnio uniwersalny sterownik centralnego zamka BX10, bo oryginalny pilot mi nie działa i teraz zastanawiam się jak go podłączyć. Bagażnik podłączyłem i działa, ale drzwi w sumie nie próbowałem jeszcze, a nie chce metodą prób i błędów, żeby czegoś nie zepsuć.

Może ktoś sprawdzić schemat i powiedzieć czy jest dobrze?

SCHEMAT

saniowski - 21 Lipiec 2014, 23:25

Może pomoże :) Pozdrawiam ;)
KLIK

Trojanek - 22 Lipiec 2014, 08:48

Widziałem już wcześniej twój poradnik, tylko w xsarze II jest trochę inaczej niż w I. Ściągnąłem boczek od drzwi żeby zobaczyć które kable tam dochodzą i do zamka jest 6 kabli. Sprawdzałem miernikiem, ale coś mi dziwnie pokazywał i się w końcu pogubilem. Dzisiaj będę miał więcej czasu po pracy to będę kombinowal, jak się nie uda to wrócę tutaj :D
Trojanek - 27 Sierpień 2014, 02:38

Sprawę z centralnym juz załatwiłem jakiś czas temu, żeby do xsary II podłączyć trzeba zastosować 2 dodatkowe przekaźniki 561 czy inne o tym samym schemacie lub wpinać się bezpośrednio w BSI według schematu dla sterowania masą. Jeszcze zastanawiam się jak zrobić bagażnik, bo kabel z centralki który jest do niego przeznaczony daje tylko 0,5 V, a zamek potrzebuje 12V.
ogromny - 4 Październik 2018, 18:51

Mam problemik z podłączeniem uniwersalnej cantralki w jakie kabelki się wpiac? Pacjent Xsafa prestige 1999 r? Jest ktoś z Państwa chętny pomoc?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group