Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Xsara / Xsara Picasso - Demontaż pulpitu w Xsarze picasso.

ZBYSZEK18 - 19 Maj 2015, 19:11
Temat postu: Demontaż pulpitu w Xsarze picasso.
Jestem tu pierwszy raz więc chcę powitać wszystkich właścicieli Citroenów.Jestem posiadaczem Peugeota 405 a teraz kupiłem Xsarę picasso 1.8 16v Pb+lpg 2001rok.Ponieważ mam czas trochę umiejętności to sporo sam grzebię przy moich bolidach więc będę częstym gościem na forum.Na początek jak prawie wszyscy użytkownicy pikusiów wiedzą pulpit się nam pięknie odbija w szybie co przy jeżdzie pod słońce jest dość upierdliwe.Przykleiłem sobie na pulpicie dermę czarną .Jest o niebo lepiej niż poprzednio ale do pełni szczęścia pasowało by aby jednak całość wymontować i zrobić to na zewnątrz.I teraz pytanie? Czy ma ktoś wiedzę jak wymontować ten panel pod szybą.Dzieki za wszelkie rady.
mustang0808 - 22 Maj 2015, 19:39

Jak pamientam ,podważyć czarną atrape i wykręcić cztery torxy.Całość powinna letko odejść,bodajże. ;-)
ZBYSZEK18 - 22 Maj 2015, 21:20

Może się mylę ale kolega chyba nie doczytał mojego pytania.Chodzi mi o pulpit poziomy pod szybą przednią.Ale z tego co znalazłem fotki na aledrogo to chyba trzeba całość co jest nad kierownicą rozmontowac a to za dużo roboty.Pozdrawiam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group