Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy zakup Citroen XM 2.0 C.T Pallas 99`
Autor Wiadomość
TomekXM

Mój samochód: Citroen XM
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: Pb
Wersja:: Pallas
Rok prod.:: 1999
Dołączył: 08 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Styczeń 2024, 19:27   Nowy zakup Citroen XM 2.0 C.T Pallas 99`

Hej,

Można powiedzieć że zupełnym przypadkiem wszedłem w posiadanie XM w dość ciekawej konfiguracji, mam kilka klasyków innych marek ale temu tez nic nie brakuję :)
Na kilkadziesiąt samochodów które miałem był tylko jedna cytryna, kilkanaście lat temu Xantia.

Mam kilka pytań odnoście tego auta, rozkodowałem VIN i wg. tego np. powinienem mieć 13stą szybę ale zostały tylko po niej mocowania, czy może przypadkiem ktoś posiada taką na sprzedaż? Najlepiej razem z półką z roletami bo niestety jej także brakuje.

Auto stoi na dość rzadkim kole z tego co widziałem na rynku, OZ Racing Futura, widziałem w katalogu że były dostępne w salonie, ale wg. vin powinno być na nim inne koło, akcesoryjne koła tez były wpisywane?

W VIN widnieje tez informacja, że to exclusive ( na błotniku pallas i takie ma też wyposażenie) ale z kolei pallas było chyba dostępne tylko 2 ostatnie lata?


Wrzucam zdjęcie jak wygląda to teraz, nie ma na nim w zasadzie żadnej korozji, żadnej historii, w ciągu najbliższych tygodni zostanie doprowadzony do ładu tak żeby był gotowy na początek seonu także na pewno pochwalę się jak efekty :)



410125962_1324994301524546_486147914778516533_n.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 200,83 KB

 
 
Marek999

Mój samochód: audi a4
Poj. silnika (cm3): 1900
Paliwo: diesel
Wersja:: b6
Rok prod.:: 2002
Dołączył: 05 Sty 2024
Posty: 5
Skąd: Niemcy
Wysłany: 19 Styczeń 2024, 14:52   Re: Nowy zakup Citroen XM 2.0 C.T Pallas 99`

Co do tych pytań - 13ta szyba? Kurczę, nie myślałem, że ktoś się tym bawi. Ale spoko, może ktoś tu ma na zbyciu, kto wie. A co do półki z roletami, to trochę jakbyś szukał igły w stogu siana, ale co kto lubi.

O kółkach to już w ogóle ciekawostka. OZ Racing Futura, rzadkość na rynku, ale akcesoryjne koła... no cóż, może poprzedni właściciel zrobił sobie taki numer, kto go tam wie.

Exclusive i Pallas, no teraz to już masz prawdziwą ciekawostkę. Może był taki mix, żeby było bardziej kozacko. A co do Pallas, to może faktycznie były dostępne tylko te dwa ostatnie lata, ale kto tam ogarnia te wszystkie edycje.

Fotka wygląda obiecująco, nie ma korozji, to już duży plus. Będziesz go reanimował, żeby śmigał jak nowy.

_________________
Pozdrawiam, Marek 😊
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA