Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
[Audio] Wymienić głośniki czy radioodtwarzacz?
Autor Wiadomość
czaszunia1


Mój samochód: citroen xsara II
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: PB
Wersja:: kombi
Rok prod.:: 2004
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 59
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Sierpień 2015, 22:55   

marcin, auto to nie sala koncertowa ale jesli wsiadasz do fury i masz do nadrobienia troche km, to odpalasz system i nie koniecznie musi to walic nie wiadomo jak tylko gra czysto, i lecisz w trase z gala odkrecona ile ci trzeba i muza nie meczy. Jesli chcesz a mozliwosc zawsze byla bo moja xsara na spotach bywala i zawsze mozesz siasc posluchac- zapraszam do lubelskiej strefy grajacej. Biczek dobrze mowi, setup trzeba zrobic raz a dobrze. Wymiana glosnikow za 100 zl nic nie przyniesie nowego do tego zycia xsary twojej. Poczytaj moj temat tu na forum i zobaczysz gdzie sa podstawy. Jesli bedziesz chcial sie poradzic co do grania pisz albo na pw albo nr tel ci udostepnie na pw . wystarcza checi i cos ogarniemy. Ale najpierw posluchaj swoich plyt w naszych grajacych autach!
Biczek my mamy juz zboczenie zawodowe ze szukamy smakow i roznic w barwie dzwieku i innych niuansow:)

_________________
clear sound in my car:)
 
 
motorek4612

Mój samochód: citroen ax
Poj. silnika (cm3): 1500
Paliwo: ON
Wersja:: spot
Rok prod.:: 1996
Dołączył: 16 Paź 2015
Posty: 12
Skąd: ZCH
Wysłany: 26 Grudzień 2015, 22:41   

Poczytałem ten watek, i tak sobie myślę ze przy taki aucie jakim jest tqoja furka to dobrze było by wymienić radyjko na nowe, w cenie do 180 zł juz dostaniesz fajny markowy sprzed ( USB BT, mp3 itd,itp) i wygłuszyć tylko przednie drzwi i tam wsadzić dobry zestaw odseparowany głośników, i będzie naprawdę ok, ja miałem tak zrobione kiedyś w sharanie i ludzie się mnie pytali gdzie mam schowaną tubę:)

_________________
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce.
 
 
MarcinLbn
Aktywny



Mój samochód: Megane III / Clio II
Poj. silnika (cm3): 1.2, 1.6
Paliwo: 2 x Benzyna
Wersja:: Dynamique / Campus
Rok prod.:: 2011
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 696
Skąd: Lublin
Wysłany: 27 Grudzień 2015, 13:35   

Z uwagi na stan zawieszenia poprawa audio chwilowo zeszła na plan dalszy. Tenże plan dalszy wskoczy na pierwszy plan po zrobieniu zawiasu z przodu. Bo jak robić to porządnie, a nie po łebkach i kosztach.

_________________
Cytryna się sprzedała...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA