Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje doświadczenia z LPG
Autor Wiadomość
lukson

Mój samochód: Citroen c5
Poj. silnika (cm3): 2179
Paliwo: benzyna
Wersja:: limuzyna
Rok prod.:: 2002
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: 10 Wrzesień 2013, 11:32   Moje doświadczenia z LPG

Hej,

Ja do swojej cytryny długo zastanawiałem się gdzie założyć gaz. Byłem u 4 gazowników ceny sięgały od 2100 do 2600 jednak z powodu braku zaufania do warsztatów których pytałem się o ceny postanowiłem poszukać czegoś w intrenecie , znalazłem stronę firmy palacar gdzie maja formularz pomocy. Po kilku dniach otrzymałem maila z propozycja zakupu części potrzebnych do zamontowania gazu oraz wskazano mi kilka warsztatów w których zakupione części mogę zamontować> Firma sprzedaje części do LPG

Dla mni fajna opcja, bo za darmo dostaełm fachową pomoc i wszystko miałem od ręki ustalone.

Za montaż zapłaciłem 650 jestem zadowolony bo samochód chodzi dobrze, spala nie wiele więcej gazu niż benzyny, w warsztacie spotkałem się z mila i rzetelna obsługa, zostało mi tam wszystko wyjaśnione a co najważniejsze jak wielokrotnie mi się to wcześniej zdarzało nie była pobrudzona tapicerka. Z tego co się dowiedziałem maja zaufane warsztaty w całej Polsce dlatego na przyszłość będę korzystał z tego typu usługi, którą palacar robi za darmo

Dla zainteresowanych link do formularza http://www.palacar.pl/pomoc.php

 
 
miroslaw998


Mój samochód: xantia
Poj. silnika (cm3): 1800
Paliwo: etylina+gaz
Wersja:: 5dr
Rok prod.:: 1994
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 165
Skąd: Toruń
Wysłany: 10 Wrzesień 2013, 12:22   

A więc same pozytywy. Obyś podobnego zdania był za rok czy dwa. Jeśli można w tej kwestii coś napisać. Wcześniej jak sam piszesz starałeś się dotrzeć gdzieś w swoim rejonie i na własną rękę. Okazało się że nic konkretnego nie znalazłeś dlatego posłużyłeś się adresem internetowym. Na ich miejscu też za darmo bym wszystko zaoferował skoro sprzedawałbym instalacje. Mało piszesz na temat tego co zostało założone a wspominając o cenach piszesz tylko że gdzieś tam od 2100 do 2600 a następnie że za montaż zapłaciłeś 650 złotych. Co to za instalacja pytam? Pytanie o tyle zasadne że ja za montaż nic nie płaciłem,zero. Musiałem jednak zapłacić za instalację.Reszta,łącznie z ukłonami pracowników było gratis.Jak rozumiem masz gwarancję.Ciekaw jestem czy po jej zakończeniu podejście obsługującego Cię warsztatu nie stanie się mniej rzetelne.Przypadki takie mają miejsce czego naturalnie nie można uogólniać.Myślę też że prędzej czy później będziesz musiał komuś zaufać kto zajmuje się instalacjami.Poszukać sobie takiego mechanika który będzie znał Twoją instalację i zawsze udzieli Ci pomocy.Nawet w nocy,po gwarancji naturalnie no i będzie pamiętał aby mieć czyste ręce.Powodzenia.

_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać. Kartezjusz.
 
 
Jacoll
Mechanik
Jacek



Mój samochód: Xsara Picasso
Poj. silnika (cm3): 1,6
Paliwo: benzynka
Wersja:: Pikuś
Rok prod.:: 2008
SKYPE - login: jacoll72
Pomógł: 176 razy
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 3828
Skąd: Lipinki Łużyckie
Wysłany: 10 Wrzesień 2013, 19:25   

lukson, No właśnie pochwal się ile dałeś za instalkę (bez montażu, bo to już wiemy) i jakiej firmy ? ;-)
miroslaw998 napisał/a:
Myślę też że prędzej czy później będziesz musiał komuś zaufać kto zajmuje się instalacjami.

Ewentualnie zakup interfejsu + program + lapek i nauka (o przejechanych kilometrach nie wspomnę). :-P Tak jak mnie to spotkało :-D i szczerze powiem, że to było najlepsze rozwiązanie.

_________________
Pozdrawiam Jacek :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA