Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Rozrywka i zabawa - Wyjazd w góry

henryxm - 7 Luty 2016, 21:05
Temat postu: Wyjazd w góry
witam
Czy może ktoś mi wskazać, coś polecić .Chodzi o wyjazd w góry (jakieś 3 dni).Są ferie i muszę koniecznie juniora zawieść na śnieg.
Dodam,że góry zawsze odwiedzałem latem, zimą nigdy (niestety)więc będzie to dla mnie chrzest.Czyli już wiecie, że ja nic nie wiem :-)
Mylę o Zielenicu,że może tam ?

Yargrin - 3 Czerwiec 2016, 12:22

Zielenic to fajne miejsce, ale nie wiem, czy na 3 dni. Szczerze mówiąc mi nie chciałoby sie jechać w góry na 3 dni.
Mathew51 - 27 Marzec 2017, 20:27

Popieram w 100% poprzednika ;) Nic dodać, nic ująć ;)
robson - 1 Kwiecień 2017, 00:29

henryxm, Minął już drugi sezon... A gdzie kolega by7ł?
RobSonn - 11 Maj 2017, 10:06

W karkonoszach:) Taki filmik fakny na YT był o domku w karkonoszach, zna ktoś? Ubaw po pachy.
grallak - 8 Czerwiec 2017, 22:52

Ja kocham Karkonosze :)
Malchus - 16 Grudzień 2017, 13:57

Ja niestety nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...
ZylaP - 24 Wrzesień 2018, 10:27

Szczyrk lub Wisła-Cieńków, tam są chyba najfajniejsze stoki.
parkowy - 30 Styczeń 2020, 07:37

Gdzie w Polsce maja obecnie dobre warunki na narty? Czy w poszukiwaniu śniegu trzeba pojechać gdzieś za granicę?

No i jak wygląda sytuacja na stokach? Dużo ludzi? Nie ma problemu z wypożyczeniem sprzętu?

igorsm - 30 Styczeń 2020, 12:12

W wysokich partaich gór - czyli tam, gdzie rzeczywiście są ujemne temperatury stoki są normalnie dośnieżane, jeżeli nie ma opadów atmosferycznych.
Ważne, aby temperatura była ujemna.
Podobnie sytuacja wygląda w Czechach czy na Słowacji.
Przy wyjeździe zagranicznym pamiętaj tylko o kwestiach związanych z ubezpieczeniem. Jazda na nartach jest ryzykowna, można coś sobie uszkodzić. Lepiej dmuchać na zimne. Samo ubezpieczeniem, można zakupić przez internet przez porównywarki typu https://superpolisa.pl/ lub wchodząc bezpośrendio na stronę ubezpieczyciela.

PanSpustoszenie - 3 Luty 2020, 19:44

Dokładnie tak jak wyżej kolega napisał ^^^

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group