Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Czy wiecie, że...? - Przypomnienie o przeglądzie i ubezpieczeniu!

iparts - 1 Wrzesień 2016, 11:49
Temat postu: Przypomnienie o przeglądzie i ubezpieczeniu!
Uruchomiliśmy specjalny system dla wszystkich, którzy zapominają o dacie przeglądu samochodu lub końcu ważności ubezpieczenia.



Jak łatwo ustawić sobie przypomnienie? Zaloguj się do swojego profilu na www.iparts.pl i kliknij w – „Moje konto” w prawym górnym rogu. Następnie, w zakładce - „Moje auta”, wyraź chęć otrzymywania maili, uzupełniając datę ważności polisy OC oraz datę ważności badania technicznego. Dzięki temu otrzymacie mailowe przypomnienia na 30 oraz 5 dni przed końcem terminów!

Trzeciak - 22 Maj 2017, 08:19

Ja zawsze o takim czymś zapominam. Nawet jak czytałem http://www.mtu24.pl/ubezp...-komunikacyjne/ to sobie mówiłem, że już chwila moment kończy mi się moje OC i muszę kupić nowe. Powtarzałem sobie aby nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę. I jak się okazało załatwiałem OC kiedy miał mi się w danym tygodniu skończyć. Jak zawsze to wygląda tak samo. Choć pewnego roku kompletnie o tym zapomniałem i dopiero jakiś miesiąc po wygaśnięciu mi OC wyszło to jakoś z rozmowy i poszedłem sprawdzić kiedy mi się kończy. Jaki zonk przeżyłem gdy zorientowałem się, że już mi się skończył.
grigori333 - 23 Maj 2017, 06:27

Ja mam sześć pojazdów i nie mam z tym problemu.
O ubezpieczeniu przypomina mi agent (ma wszystkie dane moich pojazdów) a o przeglądach SMS ze stacji diagnostycznej.

AdamGral - 1 Marzec 2018, 14:13

Mi tez o ubezpieczeniu przypomina agent a o przegladzie dostaje sms :)
altis - 12 Czerwiec 2018, 11:50

przydatna opcja tez mam z tym problem
antonii - 29 Czerwiec 2018, 11:09

Mam zapisane w telefonie, kiedy na przegląd i wszystko jest ok. Wtedy wybieram się do Auto Remont Lipert w Lublinie i sprawa załatwiona :)
Cynek76 - 6 Lipiec 2018, 10:33

Fajnie, że uruchamiacie taką opcję. Na pewno skorzystam - pomimo przypomnień smsem nie zaszkodzi i tutaj mieć przypominajke ;)
moreno - 14 Sierpień 2018, 06:03

No zwłaszcza teraz, gdzie konsekwencje dla zapominalskich są dosyć nieprzyjemne.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group