Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Usługi - Poszukuję speca od regeneracji tylnej belki.

MarcinLbn - 6 Listopad 2016, 09:03
Temat postu: Poszukuję speca od regeneracji tylnej belki.
Jak w temacie. Czy znacie może kogoś zaufanego, kto zajmuje się regeneracją tylnej belki? Odnoszę wrażenie, że w mojej Xsarce kółka zaczynają układać się w negatyw (na oko, może mi się wydaje...). Czyli belka domagałaby się pieszczot. Wiem, że jest Antałex ale nie uśmiecha mi się zostać tydzień bez samochodu. Dlatego też szukam zakładu / warsztatu / serwisu, który regeneruje belki na miejscu. Super, jeśli oferta obejmowałaby wszystko kompleksowo czyli zostawiam im auto na robotę i wracam po już zrobione. Bez samodzielnego rwania zawiasu (bo nie mam gdzie, nie umiem, a Wojtek wyniósł się z Lublina :P ).
XxxCinuxxX - 14 Grudzień 2016, 10:24

Marcin, dlaczego tydzień bez samochodu? Ja ostatnio wymienialem u teściowej w Pugu 206. I była to kwestia 1 dnia a mianowicie zamawiasz zregenerowana belkę (koszt belki plus kaucja 300) i dostajesz przesyłkę na 2 dzień, wyciągasz belkę że swojego bolida przekladasz wszystkie elementy typu przewody bebny itp. Pakujesz ta zużyta do tej samej skrzyni co przyszła nowa i dzwonisz do kuriera żeby po nią przyjechał ( oczywiście nic za niego nie płacisz) i czekasz ok 3 dni na zwrot kaucji. Wszystko to oczywiście robiłem w warunkach garażowych.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group