Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Dział sprężynowców - Xsara II 1.9D 2001 BREAK - Przechył na prawy bok

mizioku - 14 Kwiecień 2017, 13:19
Temat postu: Xsara II 1.9D 2001 BREAK - Przechył na prawy bok
Witam wszystkich serdecznie. Od dłuższego czasu nie mogę sobie poradzić z problemem przechylonej cytryny. Stojąc na wprost widać, że auto jest lekko przechylone na prawą stronę. Po pomiarach bardziej jest przechylone z przodu niż z tyłu. Wymieniałem przednie amortyzatory wraz z łożyskami kolumny i dalej to samo. Sprężyny nie są pęknięte. Dodam, że niedługo wcześniej byłem na naprawie belki. Co może być? Pozdrawiam.
sasun71 - 14 Kwiecień 2017, 17:17

mizioku, chyba każda strona belki inaczej wsadzili drążki skrętne a je się znaczy przy demontażu i wygląda na to że jedną stronę zrobili wyżej a drugą niżej co może rzutować nawet na przód bo to jak byś na nierównym terenie stał...jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi;) wnioskuje po filmach gdzie robiono bekę z YT:)
mizioku - 15 Kwiecień 2017, 14:55

sasun71 napisał/a:
mizioku, chyba każda strona belki inaczej wsadzili drążki skrętne a je się znaczy przy demontażu i wygląda na to że jedną stronę zrobili wyżej a drugą niżej co może rzutować nawet na przód bo to jak byś na nierównym terenie stał...jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi;) wnioskuje po filmach gdzie robiono bekę z YT:)

Czy jestem w stanie samemu to poprawić?

sasun71 - 15 Kwiecień 2017, 19:38

tu zapodam Ci filmik jak Gość robi to w Lwie;)
peugeot 206 ..znajdziesz kolejne filmy bo są dwie części..a tu gość obniża sobie zawieszenie i też mierzy wartość zawieszenia obniżka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group