Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Forum towarzyskie - przeprowadziłem się na facebook do klubu citroen c5 polska

darek_k - 20 Lipiec 2017, 22:02
Temat postu: przeprowadziłem się na facebook do klubu citroen c5 polska
niestety takie czasy,
zapraszam jak ktoś chce
https://www.facebook.com/.../?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/groups/1864260127162955/

grupa zamknięta
trzeba mieć konto na FB i poprosić o dodanie do grupy

__Robert__ - 22 Lipiec 2017, 18:42
Temat postu: Re: przeprowadziłem się na facebook do klubu citroen c5 po
darek_k napisał/a:
niestety takie czasy,
zapraszam jak ktoś chce
https://www.facebook.com/.../?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/groups/1864260127162955/

grupa zamknięta
trzeba mieć konto na FB i poprosić o dodanie do grupy



A po co ??

darek_k - 23 Lipiec 2017, 20:56
Temat postu: Re: przeprowadziłem się na facebook do klubu citroen c5 po
__Robert__ napisał/a:
darek_k napisał/a:
niestety takie czasy,
zapraszam jak ktoś chce
https://www.facebook.com/.../?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/groups/1864260127162955/

grupa zamknięta
trzeba mieć konto na FB i poprosić o dodanie do grupy



A po co ??
po to iż tam się więcej dzieje
__Robert__ - 23 Lipiec 2017, 22:36

Acha :mrgreen:
darek_k - 24 Lipiec 2017, 22:56

na fb zadasz pytanie czy problem masz od razu odpowiedź , chcesz pogadać od razu gadasz, a na forum założysz temat i możesz czekać i czekać , może ktoś odpisze

dlatego na forum już się nie udzielam
jak by co zapraszam na FB

dejnekomirek - 25 Lipiec 2017, 07:24

Krotko mowiac : rozwijasz sie! Jestes jak ptak , opuszczajacy gniazdo. No, coz, nikt nie moze zatrzymac na sile. Mysle, ze troche bedzie brakowac Tobie tego forum. W koncu jest tu paru dobrych ludzi.
Czasami warto chwile poczekac, aby spokojnie napic sie kawy z przyjaciolmi. Pospiech dzisiaj to zly doradca. No, ale to Twoj wybor, jestes dorosly. Powodzenia
P.S. Moze to krytyka, ale mysle, ze w tej branzy liczy sie jakosc, a nie szybkosc odpowiedzi. Jesli masz jednak lepsze zrodla, to tylko zazdroscic.

sasun71 - 25 Lipiec 2017, 09:24

darek_k,szybka odpowiedź? pod warunkiem że o motoryzacji...bo na fejsie ludzie sami się chwalą kiedy ich nie ma w domu i co im można ukraść...;) A że FB Ci odpowiada to przecie nie problem być TU i TAM bo sam czasem szukam odpowiedzi na Kaliskim Klubie Cytrynki a zalogowanym użytkownikiem tam nie jestem
MarcinLbn - 25 Lipiec 2017, 12:31

darek_k napisał/a:
na fb zadasz pytanie czy problem masz od razu odpowiedź , chcesz pogadać od razu gadasz, a na forum założysz temat i możesz czekać i czekać , może ktoś odpisze

dlatego na forum już się nie udzielam
jak by co zapraszam na FB


Ano sama prawda, Panie. Na tym wstrętnym i parszywym Fejsiku zadajesz pytanie i masz szybką odpowiedź na problem. I jest tak, jak piszesz: na Forum możesz czekać, czekać i... czekać na odpowiedź.
Od tego są na FB grupy tematyczne, strony fanów (koszmarek: "fanpejdż"). Mi się to podoba :)
Taki lajf... Przecież nawet wielkie firmy jak VW czy inna Coca Cola jako główny kanał informacji używają FB...

__Robert__ - 25 Lipiec 2017, 18:54

darek_k napisał/a:


dlatego na forum już się nie udzielam


"Jeszcze przyjdzie koza do woza" :-P

Szybko się o tym przekonasz :mrgreen:

Jacoll - 25 Lipiec 2017, 19:15

Dajcie spokój... każdy ma prawo wyboru...
Tak na marginesie dodam, że zerkam na wpisy na fb... właśnie te cytrynkowe. Dla mnie ani składu... ani ładu...
Wolę nasze forum. :-D

wojtis1990 - 25 Lipiec 2017, 21:14

dejnekomirek napisał/a:
Czasami warto chwile poczekac, aby spokojnie napic sie kawy z przyjaciolmi.

Piękne, prawdziwe i mądre słowa.
Tego się trzymam od zawsze i chodź ostatnio doskwiera mi nawał obowiązków to co dzień lub dwa wchodzę właśnie na forum żeby w spokoju wypić kawę, poczytać nowe wiadomości, pogadać na polu krzykaczy.
Niech nas internet do końca nie zdominuje.

__Robert__ - 25 Lipiec 2017, 21:23

Ja tez bardzo lubię to forum, normalni ludzie tu są, bardzo lubię sobie poczytac i coś tam napisac, doradzić :-) , choć uczestniczę jeszcze na 2 innych forach Cytrynki. Nie mam zamiaru z tego powodu rezygnować z tego forum, dla mnie jest przyjazne, ale Bóg dał ludziom wolną wolę i prawo wyboru.

Pozdrawiam

tomasz73 - 25 Lipiec 2017, 22:41

sasun71 napisał/a:
na Kaliskim Klubie Cytrynki a zalogowanym użytkownikiem tam nie jestem

a co stoi na przeszkodzie aby się zalogować ;-) - zapraszamy - z Ostrzeszowa blisko :lol: można się spotkać i poznać osobiście 8-)

sasun71 - 26 Lipiec 2017, 09:52

tomasz73, Byłem w sobotę w Kaliszu :mrgreen: A ogólnie to jazda w koło komina na co dzień..A tak ogólnie wystarcza mnie to forum ;-) Kawę mam czas wypić :-) Chociaż dojazd do Kalisza stał się lepszy dzięki obwodnicy Ostrowa WLKP aby tylko nawigacja pokazywała jazdę po polu :lol: (mimo aktualizacji)
wicher69 - 26 Lipiec 2017, 23:13

Nooooo, na tym pejsbóku można dostać szybkie odpowiedzi ale przy okazji ile siana się czyta to nie piszesz.
Albo zdjęcia liczników prawie codziennie dodawane, bo ktoś chce się pochwalić swoim przebiegiem, jak dziecko w piaskownicy.
Albo.... chwalenie się spalaniem, nosz kuźwa! Dziecinada.
Na szczęście mało jest pytań o sprawy na których zna się każdy Polak czyli oleje i opony, raz na jakiś czas tylko ktoś wyskoczy.
Pejsbók to na pewno dobry kanał do komunikacji ale forum też jest przydatne. Zresztą, ja nigdy nie palę za sobą mostów i forum w zakładkach u mnie cały czas jest.

pedro - 2 Sierpień 2017, 09:52

sasun71 napisał/a:
darek_k,czasem szukam odpowiedzi na Kaliskim Klubie Cytrynki a zalogowanym użytkownikiem tam nie jestem

oj nie ładnie :D loguj sie panie :D spotkania czasem organizujemy sobie w okolicy więc możesz dołączyć :D ostatnio mieliśmy w Krotoszynie :D

P.S. po instrukcje naprawy lub znalezienie tematu odpowiedniego do danej usterki i tak każdy trafi na jedno lub drugie forum...
ja nie mam FB i nigdy nie będę miał bo nie lubię być kontrolowany...
nie popieram nie odradzam...
każdy ma swój rozum i upodobania :D

sasun71 - 2 Sierpień 2017, 20:45

pedro, Wiem że ,,Kalisz'' istnieje i się to chwali :-) Ja mam zawsze brak czasu-kiedyś się to zmieni ;) mam nadzieje :roll:
robson - 12 Sierpień 2017, 15:55

pedro, Witaj w klubie!
Ja też od początku nie trawiłem twarzoksiążki ;)
Dziwiłem się jak można reklamować to w radiu i TV za darmo!!!
W niektórych, mądrych krajach to jest zabronione! Np we Francji. Dziennikarze telewizyjni i radiowi mają we Francji zakaz wymawiania słów Facebook i Twitter podczas transmisji. Nie można się już publicznie chwalić, że ma się konto na Facebooku, lub często się tweetuje.
Niestety, głupie polaczki od początku powstania FB reklamowali i reklamują i to dzięki tej darmowej reklamie FB urósł na giganta o wartości miliardów dolarów....
W dodatku w twarzoksiążce ludzie żyją życiem innych ludzi i dbaja o swój dobry wizerunek. Firma się rozrosła i teraz koncerny, także dbają o swój dobry wizerunek i utrzymują "kontakty" na FB z klientami.
Boję się tylko, że niedługo trzeba będzie mieć konto na FB aby odebrać wypłatę....

P.S.
Nie czytam komentarzy hejterów i nie chcę, abyśmy w przyszłości “płacili” własnym czasem i ładowali kasę do kieszeni gościa, który i tak już nie wie co z nią robić.
Sądzę, że nieźle Zukenberg zapłacił na początku pod stołem za reklamowanie jego medium w radiu i TV. A jak zrobiono to za darmo, to jeszcze gorzej świadczy o nas....
A w tej chwili jedni ludzie piszą za darmo a inni zarabiają....
Rozmawiają sami ze sobą korzystając z fikcyjnych tożsamości, zachwalając jakiś produkt.
Jednym słowem ściema a u nas nikt nie zarabia, nie mamy reklam i nikt nas nie sponsoruje ;)

audikom - 12 Sierpień 2017, 17:11

Nie chciałbym psuć humoru ale pisząc "głupie polaczki" piszesz tak o sobie, o mnie oraz innych .
Mnie to obraża i nie życzę sobie , jak tobie pasuje reklamowanie tej opinii/szitu poprzez propagowanie , to następnym razem pisz ja . . . . . . .. ek to i tamto .
Dodam że bardzo duża część naszych rodaków nie ma konta na tym durnym portalu .
" w tej chwili jedni ludzie piszą za darmo a inni zarabiają.... "
Tv zapewne oglądasz .
Gorzej jest z reklamą w Tv bo tam żeby po oglądać reklam musisz zapłacić gotówką, jak i sporą częścią swego życia .

OrkanA - 8 Wrzesień 2017, 18:20

Fejs ma dynamike, to fakt, każdy lubi co innego :)
pedro - 14 Wrzesień 2017, 12:14

dla mnie osobiście to coś jak FB może nie istnieć... jednak faktem jest to że utrudnia mi on życie...
lokalnie mamy portal informacyjny dla Kalisza i regionu... nie możesz napisać komentarza pod tematem jeżeli ni masz FB... i jeszcze kilka innych spraw nie mogę "załatwić" bo nie mam konta...
bez łaski mówię i żyję dalej jednak w Polsce to coś urosło do miana wyższego niż życie codzienne...
nie ma dnia żebym nie słyszał o tym w radiu, telewizji czy nie czytał w internecie...
w życiu obok mnie widzę jak ludzie robią sobie zdjęcie na schodach w galerii handlowej i wrzucają bo to "ważne" że ich nie ma w domu tylko są na zakupach...
albo osoby robiące wideoblog na YT i opowiadające o zakupach w biedrze...
ludzie dokąd zmierzacie....
temat jest otwarty.... i nie bardzo zaczął pasować do działu C5 ;D więc proszę admina o przeprowadzkę w odpowiednie miejsce :D

robson - 26 Wrzesień 2017, 00:04

audikom napisał/a:
Tv zapewne oglądasz .
Gorzej jest z reklamą w Tv bo tam żeby po oglądać reklam musisz zapłacić gotówką, jak i sporą częścią swego życia .

Tak samo kolega generalizuje jak ja ;)
Jakieś 2 lata nie miałem podłączonego TV do żadnej anteny ale goście się dziwili to założyłem im naziemną ;)
TV to już tylko dla emerytów ... Jak dożyję to pewnie też będę oglądał od dechy do dechy ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group