Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Modernizacja, tuning - Reflektory AX

Max_Stone - 25 Luty 2018, 12:02
Temat postu: Reflektory AX
Cześć, dawno mnie nie było, ale cytrynka nadal jest. Jako, że powoli zaczyna mnie drażnić jakisc oświetlenia drogi przez 22 letnie reflektory cytrynki, chciałbym zapytać Was, którą z poniższych opcji powinienem wybrać, aby polepszyć komfort jazdy nocą.
1. Nowe zamienniki reflektorów na żarówkę H4 (R2 jest coraz trudniej dostępna)
2. Używane oryginały (czy nie będą tak samo zużyte, jak stare)
3. Regeneracja odbłyśników i polerowanie szklanych kloszy (drogo)
4. Jakieś inne opcje?

Pozdrawiam
Max

rewers - 26 Luty 2018, 07:15

Stare zostaw, ewentualnie kiedyś na regenerację, kup nowy dobry zamiennik albo używki no ale tak jak zaznaczyłeś- loteria.Mi po moim cośtam zostało to mogę zerknąć w jakim stanie.
Max_Stone - 26 Luty 2018, 12:10

Moja cytrynka jest z 1996 roku i ma najechane 85000. Tak więc, po przemyśleniach, odrzucam opcję używek. Wszystkie będą miały większy przebieg. Chyba wezmę zamiennik - koniecznie na żarówkę H4. Coś polecacie? Tylko jakieś solidne, wykonane jak oryginał lub lepiej.
Pozdrawiam
Max

rewers - 26 Luty 2018, 20:04

Trzeba brać to co jest, niedługo będzie brakowało części do tego modelu, mam dobre zdanie o firmie hella ale nie wiem czy znajdziesz tej firmy. Pozdrawiam. Kurcze miałem kilka Ax ów i niepamietam aby tam były inne żarówki niż h4.
PatrykAX - 3 Marzec 2018, 16:53

witaj max stone..niestety zamienniki są słabe mam firmy TYC dość szybko poszły plastykowe mocowania w lampach i musiałem kleić te mocowanka kiedyś na forum axowym był temat jak wzmocnić jakość świecenia lamp ale potrzeba nieco przerobić instalację dając inny grubszy przewód oraz zastosować przekaźniki jak będziesz zainteresowany to na prv ci podam co i jak bo nie chcę łamać zasad fur

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group