Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Forum techniczne - Citroen C3 2009 lusterka

robertj07 - 26 Kwiecień 2018, 20:05
Temat postu: Citroen C3 2009 lusterka
Witam
Problem polega na tym,że nie rokładają się lusterka,gdy otwieram auto poprzez pilota,dzieje się to nie zawsze lecz przewaga jest na nie otwieranie lusterek,
miałem kiedyś z tym problem to podpiąłem cytrynę C3 pod komputer w serwisie i było do wymiany przekażnik.Dokonałem tego lecz po dwóch latach dzieje się to samo,znów lusterka trzeba składać ręcznie bo nie zawsze się otworzą.Chciałem dodać że jak wyłaczam auto na kluczyk (zamykanie) lusterka się składają.Co może być przyczyną,ze tak się dzieje w takim krótkim okresie czasu,przecież nowy przekażnik w ciągu 2lat to chyba za krótki okres ???
Czy jest ktoś w pobliżu ślaska z komputerem i kablem Lexia aby wyłaczyć całkowicie te lusterka? oczywiście za opłata ...

robson - 27 Kwiecień 2018, 22:03

robertj07, Ja jestem ze Śląska Dolnego;)
Może łatwiej będzie usunąć ten przekaźnik?

luniu23 - 5 Listopad 2020, 20:24
Temat postu: ciągłe rozkładanie lusterka
Witam a wiec taki problem mam c3 2002r i od pół roku nie wiem dlaczego samo rozkłada sie lusterko wsiadam do auta lusterka są normalnie ustawione do jazdy i gdy przekręcę zapłon to rozkłada mi się do przodu lusterko lewe dzieje sie tak po każdym przekręceniu zapłonu co może być przyczyna z góry dziękuje za odp. :-/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group