Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Ogólnie - Citroen C4 kluczyk immo

damianc7 - 2 Wrzesień 2018, 18:43
Temat postu: Citroen C4 kluczyk immo
Witam serdecznie,
mam pewien problem. A mianowicie kupiłem dzisiaj C4 i jest mały problem. Główny kluczyk (scyzoryk) nie działa. A dokładniej spadł z okna. Działają tylko przyciski zamykanie i światła. Przycisk od otwierania się urwał. Również wywala błąd immo. Czy ten kluczyk jest do odratowania, czy pozostaje kupno nowego, czystego i zaprogramowanie w lexi?

sasun71 - 3 Wrzesień 2018, 12:24

Podejrzewam że nowy kluczyk-scyzoryk dostaniesz tylko w ASO i może być kosztowne,na portalach aukcyjnych są tylko obudowy lub używane komplety z kompem do przekładki i kluczykami co tez tanie nie jest.Ten sam problem miałem w xsarze i teraz działam na tym samym kluczyku ale z centralką i pilotami jako dodatkowe wyposażenie
Gerri - 13 Styczeń 2019, 12:30

Cześć
Na popularnym "Aliexpressie" są kompletne kluczyki "scyzoryki" do C3, C4 (czyste) za tanie pieniądze. Trzeba tylko wiedzieć jaki sposób modulacji (ASK lub FSK) ma twoje auto. Potem tylko kodowanie lexią i gotowe. Ja płaciłem 10$. Działa elegancko.

sasun71 - 13 Styczeń 2019, 14:36

Gerri, Do puga 207 trafiłem z kodowaniem za min 100zł tylko potrzeba podać vin,ale do xsary już możliwości nie było..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group