Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Modernizacja, tuning - Modernizacje - gdzie szukać

JohnyR - 25 Wrzesień 2018, 16:24
Temat postu: Modernizacje - gdzie szukać
Doradźcie gdzie szukać opisów modernizacji typu: dokładka tempomatu, nawigacji ew. zmiana radia, zmiana licznika na pełny itp? Tutaj tylko rady: lepiej nie ruszaj, zepsujesz, albo cisza!
JohnyR - 2 Październik 2018, 14:25

Miałem rację, niestety - minął tydzień i cisza...
pedro - 2 Październik 2018, 16:32

Tego typu tuning musisz zacząć od sprawdzenia czy masz np miejsce na wpiecie manetki tempomatu, dokładnie nawigacji to masakra bo duuzo sie różnią wiazki kabli.
Wymiana licznika, radia itp to w sumie prosta sprawa ale napisz konkretnie co chcesz osiągnąć wymienić bo teraz napisze książkę o wymianie połowy auta a i tak nie trafię w to czego potrzebujesz.
Pisz co chcesz zmienić - napewno uzyskasz odpowiedź

JohnyR - 14 Październik 2018, 19:07

Chciałbym zacząć od alarmu, chcę taki jak fabryczny - proszę o powstrzymanie się od uwag:"bez sensu, każdy inny - nie fabryczny itp!"
Gdzie powinien być fabryczny moduł alarmu 9645500780? Gdzie były umieszczane czujki ultradźwiękowe, schemat podłączenia, programowanie. Ewentualnie gdzie te informacje znaleźć.

JohnyR - 14 Październik 2018, 19:13

Kolejny etap to fabryczne radio. Czy jest jakiś sposób na rozszyfrowanie możliwości radioodbiornika, np. RD4 T5 M2 EU KML VA. Wymiana samego radia nie wystarczy żeby mieć np. bluetooth? Co trzeba dodać?
robson - 15 Październik 2018, 15:09

JohnyR, Dużo informacji o radyjkach znajdziesz na elektrodzie.
JohnyR - 15 Październik 2018, 15:35

Dzięki za radę, na Elektrodzie jestem od 17 lat...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group