Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Modernizacja, tuning - C4 B7 II- subwoofer bose mazda w bagażnik montaż podłącz

bater - 15 Listopad 2018, 11:47
Temat postu: C4 B7 II- subwoofer bose mazda w bagażnik montaż podłącz
Dzień dobry wszystkim!
Jest to mój pierwszy wątek, więc chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać :) Liczę na Waszą pomoc przy sprawach związanych z Citroenem C4 B7. Oczywiście sam swoją wiedzą i doświadczeniem również będę się z Wami dzielił :)
Próbuję poprawić komfort użytkowania swojego Citrona C4 B7 (2gen) 2011 po przesiadce z BMW e90 gdzie było nagłośnienie Hi-Fi z dwoma subwooferami w podłodze. Różnica jest kosmiczna. W tym celu wygłuszyłem wszystkie drzwi, maskę i cały bagażnik matami butylowymi oraz piankami kauczukowymi. Została mi jeszcze podłoga, kawałek dachu i ściana grodziowa - ale to nie o tym temat. Zastanawiam się teraz nad poprawą brzmienia audio. Nie jestem audiofilem i nie potrzebuję, żeby caraudio samo poprawiało śpiew Godlewskich Smile Brakuje mi niskich tonów. W drzwiach mam oryginalne głośniki.
Natknąłem się na pomysł wstawienia subwoofera w bagażnik firmy bose z Mazdy6. Ma on wbudowany wzmacniacz (podobno). Niestety nie było tam żadnych szczegółów. Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi co mogę zrobić aby podłączyć go pod radio lub pod jeden z tylnych głośników? Czy to w ogóle ma sens?

Posiadam wyświetlacz DG4 oraz radiotelefon RT6

Proszę o sugestie i podpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie!

parkowy - 19 Grudzień 2018, 09:17

I co udało Ci się to ogarnąć?
moreno - 8 Marzec 2019, 12:52

Pytanie czy wytrzyma to pod względem użytej mocy :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group