Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Ciekawostki i nowinki techniczne - Najbardziej niebezpieczne parkingi w Europie

igorsm - 18 Grudzień 2018, 09:16
Temat postu: Najbardziej niebezpieczne parkingi w Europie
Myślę, że jest to przydatna informacja dla tych wszystkich osób które dużo podróżują po Europie, a w związku z tym, muszą sobie robić przerwę na odpoczynek.
Odsyłam do https://transparking.eu/blog/najbardziej-niebezpieczne-parkingi-w-europie/

Wbrew pozorom wcale nie są to parkingi zlokalizowane we wschodniej części naszego kontynentu. Wręcz przeciwnie.

makaron88 - 31 Grudzień 2018, 19:37

Dzięki za informacje, mam nadzieje ze sie nie przyda ale warto znać :D
vynalazek - 30 Styczeń 2019, 17:23
Temat postu: Re: Najbardziej niebezpieczne parkingi w Europie
igorsm napisał/a:
Myślę, że jest to przydatna informacja...


Przydatna, ale niestety na tamtej witrynie brakuje sporo informacji, wskazali tylko te miejsca, gdzie procentowo było najwięcej zgłaszanych spraw związanych z bezpieczeństwem.
W praktyce to dużo gorzej wygląda. np. 70% Francji, 45% Hiszpanii, ponad 55% Niemiec, 50% Włoch, Czechy, Słowacja, Węgry, ponad 60% Wielka Brytania...
To wskaźniki orientacyjne i zwiększające się procenty codziennie, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na parkingach. Pełna lista jest bardziej przerażająca niestety. Dotyczy całej Europy.
Nawet strzeżone parkingi nie gwarantują minimum bezpieczeństwa i tylko z nazwy są strzeżone.
Do tego są odpłatne... (sic). Tak więc nawet za 22 funty czy 15 euro nie liczcie na bezpieczny parking.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group