Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Forum techniczne - Komplet foteli C4

Gusia1987 - 5 Luty 2019, 17:26
Temat postu: Komplet foteli C4
Cześć :)
mam pytanie (jestem kobietą i nie na wszystkim muszę się znać :-D ) dot. wymiany kompletu foteli w C4 z 2009 r.
Te które mam u siebie w wyposażeniu, niestety są bardzo brzydkie, przypalone (z takimi fotelami kupiłam samochód). Wiadomo, kobieta kupuje oczami i każda dziurka, zagniecenie itd strasznie boli mnie:)
Chce wymienić cały zestaw (przód + tyt) i niestety i 98% dostępnych na necie (allegro + OLX) są do Pisasso, czy ja mogę kupić z tego modelu i zamontować u siebie? :)

Może być to dla kogoś absurdalne pytanie, ale mam nadzieje, że znajdzie się jakaś dobra duszka i odpowie mi na pytanie :)

Pozdrawiam wszystkich

jarulis - 6 Luty 2019, 07:52

Nie. Picasso to zupełnie inny samochód. Polecam ogłoszenia samochodów na części i zapytanie o konkretne części. Wtedy można coś kompletnego i sensownego znaleźć.
sasun71 - 6 Luty 2019, 10:07

Fotele wyprać i założyć porządne pokrowce drogie a nie z cienkiej szmaty;) komplet foteli będzie ciężko ładne znaleźć,jedynie z rozbitka na szrocie..pokrowce .ma widzę też ala skóra ale materiał to ,,siedzenie'' oddycha latem;)
Firol34 - 6 Luty 2019, 11:58

Trzeba dobrze poszukać a wszystko się znajdzie, najlepiej tak jak kolega wyżej pisał szukać jakiegoś rozbitka na szrotach, też gdy kupiłem samochód miałem pare defektów na siedzeniach ale oddałem do firmy która zajmuje się takimi rzeczami i powiem że jestem bardzo zadowolony, pomysł z pokrowcami też nie jest zły

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group