Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Forum towarzyskie - Mały polaczek zawistniczek .......

ktosiek68 - 10 Luty 2019, 15:03
Temat postu: Mały polaczek zawistniczek .......
Patrzę wczoraj a tu mój sąsiad nową brykę kupił ...... Co mam zrobić - ponieważ CITROEN kończy się na modelu C-6 a to chyba wartość felgi z oponą z tego auta ? 6 litrów pojemności, 600 KM. Jak tu kuźwa żyć ? :-D
wojtis1990 - 10 Luty 2019, 19:11

Jak kogoś stać to ma ochotę to czemu nie ?
Ja tam sie zajmuje swoimi sprawami i lotto mi to co robiom somsiady i ile nie włażą na moje :573:

sasun71 - 10 Luty 2019, 20:09

wojtis1990, :one:
ktosiek68 - 10 Luty 2019, 20:18

Chciałem się trochę pośmiać bo już naprawdę dosyć tej smuty a somsiad ma szmalu jak lodu na Antarktydzie i ja też jak bym miał zrobiłbym to samo. Do grobu doczesnych dóbr nie zabierzemy a co pożyjemy - to nasze. ;-) :mrgreen:
PS. ten po prawej to mój kot, który nie omieszkał "oznaczyć" nowego użytkownika na naszym osiedlu. A znaczy równo .......

sasun71 - 11 Luty 2019, 16:02

ktosiek68, też podchodzimy do tego tak :roll: :mrgreen: :-P
Marcivo - 11 Luty 2019, 18:48

Kup Passata B5 1.9TDI to jest marzenie wielu Polaków a nie jakiś bentley.
Niech widzą że ci się powodzi xD

ktosiek68 - 12 Luty 2019, 09:25

Kupiłem kiedyś pięknego Wieśwagena 2,5 V6 full wypas, ale nie zdążyłem go nawet oclić. Od tamtej pory preferuję Citroeny. Bo i są naprawdę niezawodne ale co najważniejsze - nie raz i nie dwa moje autka stały całą noc na podjeździe z kluczykami w stacyjce (z różnych powodów) :-D :-P a zabezpieczony porządnie Passat pojechał do Wielbarka (specjaliści od aut z niemiec)
PS. żeby było się z czego pośmiać to i tak musiałem zapłacić cło, akcyzę, VAT i inne daniny pomimo tego, że UC w Olsztynie nie mógł dojść wartości auta ze względu na jego przebieg ponieważ już go nie było. Z pewnością zegary były do kupienia na wiadomo gdzie - ale kto by sobie zawracał tym głowę :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group