Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Forum techniczne - Wideorejestrator

alberto - 18 Luty 2019, 12:04
Temat postu: Wideorejestrator
Czy ktoś z Was posiada kamerkę zamontowaną w samochodzie?? Jakie urządzenie możecie polecić albo odradzić?? Czym się kierować podczas wyboru?
pedro - 18 Luty 2019, 12:38

ja mam MIO C330 i jakość jest ok i w dzień i w nocy... jedyne czego mi tam brakuje to zapisu GPS
sasun71 - 19 Luty 2019, 00:19

Miałem prestigio-bajer bo kamera i nawigacja w jednym w tym zapis GPS..ale aktualizacja druga już nie była darmowa a tyle co nowe urządzenie..teraz też mam kamerkę (bez nazwy)w nagrywaniu HD i sobie chwale, chodź noc to żadna dobrze nie nagrywa jak ulica nie oświetlona dobrze ,zaś nawigacja z telefonu .Ze swej kariery -NIE Polecam firmy Xblitz .Ta ,,bez nazwy'' tania nie była bo ponad 140zł ale przynajmniej nie szwankuje jak pozostałe markowe w tej cenie,wybór padł na jakość nagrywania i gabaryty mimo że prostokątna to mała
cielo - 19 Luty 2019, 11:57

jak to jest z montażęm i zasilaniem takiego wideorejestratora ?
pedro - 19 Luty 2019, 12:17

Ja mam podpięte pod lampkę do czytania, prąd jest po stacyjce więc odpalam i kamera się włącza
sasun71 - 19 Luty 2019, 12:58

cielo, Ja mam pod rozdzielacz z gniazdka zapalniczki,kabel dość długi więc leci za dywanikami pasażera pod uszczelkę drzwi tapicerki po słupku do góry nad daszkiem przeciwsłonecznym ,do kamerki koło lusterka,Rozdzielacz dlatego ze czasem w drodze ładuje się smartfon pasażera a na moim pracuje nawigacja
alberto - 20 Luty 2019, 10:46

Wasze polecane kamerki porównałem z polecaną przez kumpla w pracy Mikavi PQ3. Ma GPS. Obraz jest bardzo dobrej jakości. Bardzo przemawia do mnie funkcja parkingowa.
cielo - 27 Luty 2019, 11:30

chyba czas tez w cos takiego się zaopatrzyć :-D
ale ja to bym chciał max 200 zł na to wydać czy to wystarczy by mieć sprzęt, który w pewnym stopniu sobie poradzi zarówno w dzień jak i w nocy ?

sasun71 - 27 Luty 2019, 18:50

cielo, Ja mam Full HD w dzień nagrywanie ale już jej na alledrogo nie widzę do 200zł,w nocy -a kamerka już może trzecia żadna nie widziała ,chyba że ulica w mieście i dobrze oświetlona ,no i przed maską w światłach;) Pomijam że droższej nie miałem dla bajeru..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group