Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

C5 - problem z doborem półosi

jaro324 - 5 Czerwiec 2019, 19:28
Temat postu: problem z doborem półosi
:shock: jak w temacie koledzy, po wymianie lewego zewnętrznego przegubu objaw nadal pozostał, wina prawdopodobnie po stronie prawego wewnętrznego, cała półoś wyjęta, samochód unieruchomiony, mechanicy rozłożyli ręce, zamawiane dwie półosie z katalogu nie podeszły, sam byłem w intercars i też zonk, nie ma w ogóle kpl półosi, w poniedziałek jestem umówiony z człowiekiem w Lublinie który regeneruje ale jestem sceptycznie do tego nastawiony, jak można zregenerować przegub wewnętrzny skoro jego bieżnie są wyrobione? Brak pomysłów a złodziejom z ASO na pewno nie pozwolę zarobić.
pedro - 5 Czerwiec 2019, 21:20

Chyba tylko dobra uzywka cię ratuje jak regeneracja nie wyjdzie
arturromarr - 6 Czerwiec 2019, 00:16

Osobiście nie regenerowałem, ale te warsztaty funkcjonują, więc chyba klienci je jakoś weryfikują.
Ważne by realnie ocenił uszkodzenie i dał przynajmniej roczną gwarancję.
Dziwne, że nie można kupić nowej półosi, to jeszcze nie takie stare auto.
Jeśli chcesz to mogę zapytać w Łodzi, jest tu kilka sklepów od francuzów, ale musiałbyś mi numer VIN podać.

diodalodz - 6 Czerwiec 2019, 08:52

jak masz regenerować to moto max toruń. Robiłem tam kilka lat temu i mieli super jakość. Nie wiem jak terazz.
jaro324 - 11 Czerwiec 2019, 20:39

Koledzy, problem rozwiązany, pan od regeneracji przegubów stwierdził że przegub wewnętrzny jest dobry, wymiana przegubu zewnętrznego i wyważenie kół na pojeździe problem rozwiązało, na marginesie lewy przegub 28, 26 frezów, prawy też ale frezy drobniejsze, znowu był problem z doborem przegubu :shock: jakiś dziwny składak ten mój 136 km hdi?
arturromarr - 12 Czerwiec 2019, 08:19

Wszystko dobre co się dobrze kończy. :)
jaro324 - 12 Czerwiec 2019, 20:14

Yo :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group