Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Citroassistance - Zakup Citroena Berlingo Brzesko - Niepołomice. Diagnostyka

Farcoran - 26 Styczeń 2020, 15:01
Temat postu: Zakup Citroena Berlingo Brzesko - Niepołomice. Diagnostyka
Witam wszystkich. Jestem przed zakupem pierwszego Citroena. Przesiadam się z Włocha ;-) . Powiększająca się rodzina sprawiły że zdecydowałem się na model Berlingo II po Faceliftingu. Rocznikowo zawęziłem poszukiwania do 2012-2014. Silnik Benzynowy (najchętniej 120KM) niestety jest ich mało Znalazłem fajny egzemplarz z silnikiem 98 KM 16V VTI. W Brzesku w małopolsce.

Do Was pytanie, czy ktoś jest z okolic Brzeska i posiada jakąkolwiek wiedzę o citroenie ewentulanie kabelek ELM do diagnostyki? Gdyby mógł poświecić chwilę przy oględzinach, oczywiście zrewanżuje się.
Podobnie chłopakom z Fiata pomagaliśmy, sam miałem kabel i program u chętnie udostępniałem.

Dzięki za zainteresowanie

sasun71 - 26 Styczeń 2020, 18:42

Farcoran, ELM nic nie sprawdzisz w zasadzie poza paroma mniej ważnymi detalami ,w Citroen i Peugeot potrzebny interfejs Lexia.ELM na blutu używam w xsarze jedynie do kasowania błędu ,lecz błędy podaje nie wiarygodne co wiem na swoim przykładzie jak ostatnio miałem problemy z autem.Wtedy wystarcza aplikacja Car Scanner lub Obd Mary,Obd Arny lub Piston .Te stosuje bo nie wszystko ma jedna aplikacja w darmowej wersjii
Farcoran - 27 Styczeń 2020, 12:04

Cytat:

https://allegro.pl/oferta/interfejs-lexia-diagbox-peugeot-citroen-pp2000-pl-6298924675 coś takiego rozumiem?

grigori333 - 27 Styczeń 2020, 14:02

Farcoran napisał/a:
coś takiego rozumiem?
Tak

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group