Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Co nam mówi VIN - Prośba o dobranie rodzaju lusterka po numerze VIN

MarcinKwoka1984 - 25 Kwiecień 2023, 18:00
Temat postu: Prośba o dobranie rodzaju lusterka po numerze VIN
Witam wszystkich! Mam wielką prośbę. Muszę zakupić lusterko zewnętrzne prawa strona do C4 Grand Picasso, niestety z tego co szukałem po roczniku, wersji silnika itp, to występują różne rodzaje (ilość kostek elektrycznych i pinów) a bardzo mi zależy trafić od razu dobre, żeby nie mieć problemów z odsyłaniem, podwójną robotą itp... mój VIN to; VF7UA6FYC45152020
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam! 😉

sasun71 - 25 Kwiecień 2023, 18:53

MarcinKwoka1984, Vin jest już płatny i raczej nikt nie pomoże,pozostaje zdjąć obudowę lusterka-znaleźć jakie dane i policzyć kable /wtyczki ,czy to od silnika czy od temperatury oraz podgrzewania lusterka..
MarcinKwoka1984 - 26 Kwiecień 2023, 06:59

sasun71 napisał/a:
MarcinKwoka1984, Vin jest już płatny i raczej nikt nie pomoże,pozostaje zdjąć obudowę lusterka-znaleźć jakie dane i policzyć kable /wtyczki ,czy to od silnika czy od temperatury oraz podgrzewania lusterka..


A to tego że jest dostęp do VIN płatny, to nie wiedziałem... Dziękuję za info!

audikom - 25 Kwiecień 2023, 21:05

Może w dobrym sklepie po VIN-nie dobiorą
Spróbuj tu http://www.ilcats.ru/?vin...inAction=Search

Marek999 - 29 Listopad 2023, 09:27
Temat postu: Re: Prośba o dobranie rodzaju lusterka po numerze VIN
Sprawdziłem informacje na podstawie numeru VIN, i niestety nie mam bezpośrednich danych dotyczących rodzaju lusterka. Niemniej jednak mogę polecić sprawdzenie specjalistycznych sklepów motoryzacyjnych online, gdzie możesz podać numer VIN, a asortyment będzie dopasowany do konkretnego modelu. Warto także skonsultować się z mechanikiem lub serwisem, aby uzyskać pewność co do właściwego wyboru.
Marek999 - 11 Grudzień 2023, 12:55

Hej,
Twój VIN wskazuje na Citroena C4 Grand Picasso. Żeby uniknąć problemów z zakupem, warto poszukać lusterka z dokładnym numerem OEM, który najczęściej jest wygrawerowany na samym lusterku. Albo możesz skonsultować się z serwisem Citroena, bo oni powinni być w stanie doradzić, które lusterko pasuje do Twojego modelu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group