Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

C3 - Możliwość ustawienia zegara 24 godzinnego ?

Gicbern - 26 Maj 2023, 07:56
Temat postu: Możliwość ustawienia zegara 24 godzinnego ?
Witam. Mam pytanie czy w Citroen C3 1.1 Benzyna, 60KM, 2008r ze zwykłym zegarkiem cyfrowym (takim jak tutaj https://www.google.com/ur...AAAAAdAAAAABAE) da się ustawić zegar 24 godzinny ? Bo obecnie po godzinie 12 w południe pojawia się zamiast 13 godzina 1. Dodam, że auto nie ma oryginalnego radia. Ma komputer pokładowy. Aż dziwi mnie, że w europejskim aucie nie ma tego w standardzie.
Dzięki za pomoc

Ranczer - 5 Październik 2023, 20:00

Witam,
w mojej cytrynie jest możliwość ustawienia zegara 12 lub 24 godzinnego tylko na włączonym zapłonie, więc coś trzeba pokombinować z kombinacją przycisków, albo wcisnąć dwa naraz (u mnie chyba od godzny i minuty lub od godziny i daty ) Nic tylko życzyć powodzenia ;-) EDIT: Też nie mam orginalnego radia.

Gicbern - 12 Październik 2023, 12:18

Ranczer napisał/a:
Witam,
w mojej cytrynie jest możliwość ustawienia zegara 12 lub 24 godzinnego tylko na włączonym zapłonie, więc coś trzeba pokombinować z kombinacją przycisków, albo wcisnąć dwa naraz (u mnie chyba od godzny i minuty lub od godziny i daty ) Nic tylko życzyć powodzenia ;-) EDIT: Też nie mam orginalnego radia.


Niestety naciśnięcie 2 przycisków od godziny i minut powoduje jedynie skasowanie i godziny i minut na godzinę 1:00. Naciśnięcie i przytrzymanie prawego czy lewego klawisza nic nie powoduje oprócz przesuwania godziny czy minut.

Ranczer - 12 Październik 2023, 12:46
Temat postu: Zegarek C3
Bardzo dziwne że nie można przestawić zegara z 12nasto godzinnego na 24 godzinny :602:
Nie wiem jak to u innych wygląda, ale mam przyjaciela który ma C3 i może coś o tym wie ?
PS. A w instrukcji nic o tym nie wspominali :??

Gicbern - 12 Październik 2023, 12:49
Temat postu: Re: Zegarek C3
Ranczer napisał/a:
Bardzo dziwne że nie można przestawić zegara z 12nasto godzinnego na 24 godzinny :602:
Nie wiem jak to u innych wygląda, ale mam przyjaciela który ma C3 i może coś o tym wie ?
PS. A w instrukcji nic o tym nie wspominali :??
W instrukcji nie ma słowa o tym, jakbyś coś wiedział to daj znać. Inaczej wygląda sytuacja jak ktoś ma fabryczne radio (którego ja nie mam) to wówczas przyciskami obok radia można ustawić, a u mnie nie wiem

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group