Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Przywitanie nowych forumowiczów - Dzieńdoberek;)

Rumcajs - 26 Październik 2023, 20:39
Temat postu: Dzieńdoberek;)
Jak w tytule - witam wszystkich i każdego z osobna:D:D
grigori333 - 27 Październik 2023, 08:03

Rumcajs, Witam
sasun71 - 27 Październik 2023, 15:48

Rumcajs, Witam:)
dejnekomirek - 27 Październik 2023, 18:51

Witam!
Ranczer - 29 Październik 2023, 09:24

Rumcajs, Wiam :-)
grigori333 - 29 Październik 2023, 10:44

Ranczer napisał/a:
Wiam

Po jakiemu to? :roll: :roll: :roll:

Ranczer - 2 Listopad 2023, 10:36
Temat postu: Po jakiemu to ? - odpowiedź
Bardzo dobrze widać, że zjadło mi T, a na takiej klawiaturze ciężko coś napisać
grigori333 - 2 Listopad 2023, 12:11

Ranczer napisał/a:
zjadło mi T

To jak teraz napisałeś "T" ??? :lol: :lol: :lol:

Ranczer - 2 Listopad 2023, 14:32

Mocniej nacisnełem klawisz, a poza tym to każdy człowiek o jakimś poziomie inteligencji i ocztania, nawet by nie zauważył, że tam pisze : "wiam" tylko by przeczytał witam. Dyskusja bez sensu i jakiegoś celu, tylko czepianie się detali...
dejnekomirek - 2 Listopad 2023, 17:58

I TO Polska wlasnie! Normalny czlowiek usmiechnalby sie tylko i przeprosil za swoje gapiostwo, ale.... Ale w Polsce od razu napinanie sie i wypominanie inteligencji i ocztania (pisownia oryginalna). No coz... A takie detale sa bardzo wazne w mechanice , ktos kto olewa pisanie postow nie moze byc dokladnym mechanikiem, a raczej czlowiekiem. Jesli tak samo podchodzisz do swojego zycia, to wspolczuje. Wiadomo, kazdy bledy popelnia, ale staram sie robic ich jak najmniej, a do tego przyznaje sie do winy. Ranczer pieknie zaczynasz kariere tutaj , jestem pewien , ze regulaminu nie czytales i zaczynasz od pouczania kolegi, ktory dba o czystosc forum, zgodnie z regulaminem , zreszta. Czasami czarodziejskie slowa sa w stanie zdzialac cuda, a pycha kroczy przed upadkiem. Powodzenia w zyciu zycze!
grigori333 - 3 Listopad 2023, 07:22

Ranczer napisał/a:
że tam pisze : "wiam"

Tam nie pisze.
Ranczer napisał/a:
każdy człowiek o jakimś poziomie inteligencji i ocztania

Wiedział by, że tam JEST NAPISANE !!!!!

sasun71 - 3 Listopad 2023, 18:39

Proponuje zakopać topory wojenne :-P Każdemu się zdarza tak jak ,,ocztania'' .Proponuje wymienić już ten laptop;)Lub poddać wymianie klawiatury..
dejnekomirek - 3 Listopad 2023, 18:56

Przeciez tu nie chodzi o niedopatrzenie w pisaniu. Problem jest w tym, ze Ranczer zamiast tak po prostu przeprosic za nieuwage i ewentualnie obrocic w zart swoja nieuwage wznosi sie do krytykowania osobe zwracajaca uwage (zgodnie zreszta z regulaminem i pelniona funkcja ). Do tego wycieczki w strone inteligencji itp. Bedac swiadkiem takich posuniec, trace ochote na udzielanie jakiejkolwiek pomocy temu koledze ( tak to nazwe). Co ciekawe , do dzisiaj nie przeprosil za swoje ordynarne zachowanie! Czy potrzebujemy takich forumowiczow? W kraju eskaluje nienawisc , a czy na naszym forum tez mamy ja szerzyc? Moze udawac, ze nic sie nie stalo? Ze takie zachowania to normalnosc? Nie zgadza sie to z moimi zasadami i mysle, ze wielu kolegow z forum zgodzi sie zw mna. Do tego jeszcze regulamin, ktory chyba jeszcze obowiazuje?
sasun71 - 3 Listopad 2023, 21:40

dejnekomirek, JA to rozumie ,a życie mnie nauczyło że prędzej czy później i tak podobni mają swoją zapłatę (karma). Przeprosiny to już trzeba jeszcze mieć Honor..to jak grzybiarz który wchodzi mnie w rewir bo ja tnę grzyby a On nie ,zatacza kręgi coraz ciaśniej w końcu mówisz mu dzień dobry z dwóch metrów a ten jak by nie słyszał ,oprócz wchodzenia w ,,niepisany rewir'' do tego gbur,olałem to i poszedłem ciąć gdzie indzie :mrgreen: jak odszedł z mojego rewiru bo nie widział ,wróciłem na to miejsce gdzie był i znowu ciąłem grzyby :-P Gull na szyii coraz większy miał :-D A i tak wróciłem z pełnym wiadrem :-)
safran65 - 6 Listopad 2023, 19:27

Siemka Rumcajs ;-)
Jacoll - 6 Grudzień 2023, 18:56

Rumcajs, hej :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group