Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Śmietnik - Jak bezpieczne są auta Polaków? [ankieta]

Marcin1981 - 21 Grudzień 2023, 22:07
Temat postu: Jak bezpieczne są auta Polaków? [ankieta]
Hej :)
Mam uprzejmą prośbę o pomoc.
Wypełnij anonimową, krótką ankietę i podziel się swoją opinią o tym jak bezpieczne jest Twoim zdaniem Twój Citroen.

Jak bezpieczne są auta Polaków? [ankieta]


Po zebraniu wystarczająco dużej liczby głosów – opublikujemy wyniki ankiety.

sasun71 - 22 Grudzień 2023, 08:32

Tak czułem że wejście dla forum tylko dla biznesu..My sobie radzimy i każdy ma swego ubezpieczyciela że za auto w tej samej firmie płace 100zł mniej niż oferta listowa XD Wątpię bym dostał taniej za swego w cenie 440zł mając OC+NW+ochrone zniżek,chodż mało znana firma zmieścił bym się w 390zł/rok..
audikom - 22 Grudzień 2023, 15:02

To chyba ten sam tygodnie wcześniej nabijał sobie posty ,zabierając głos amatora w każdym temacie, o czym mu nadmieniłem
To był ten Marek999 [Usunięty], jak widać admin zadziałał
Po co kombinuje, przyznaj się szczerze że masz taką robotę ,porozmawiaj z adminem , może akurat przejdzie
Brawa sasun71

sasun71 - 23 Grudzień 2023, 08:39

audikom, Profile użytkownika bywają różne i wręcz jak wpuszczanie wilka w stado owiec i nie sprawiają kłopotów...,zawsze ma Ktoś władze do usunięcia;) A co do OC wyżej forma papierowa oferty dotarła mnie do domu wyższa o 70zł w tej samej firmie;) Wiadomo że to już nie aktualne,ale ile może ugrać ajent ..
Marcin1981 - 30 Grudzień 2023, 23:28

audikom napisał/a:
To chyba ten sam tygodnie wcześniej nabijał sobie posty ,zabierając głos amatora w każdym temacie, o czym mu nadmieniłem
To był ten Marek999 [Usunięty], jak widać admin zadziałał
Po co kombinuje, przyznaj się szczerze że masz taką robotę ,porozmawiaj z adminem , może akurat przejdzie
Brawa sasun71


Hej :)
Nazywam się Marcin Kowalik.
Po prostu dałem link do ankiety.
Bez drugiego dna.
Szkoda mi życia na podszywanie się lub nabijanie czegokolwiek. Ale nie oceniam :)
pozdrawiam serdecznie

sasun71 - 31 Grudzień 2023, 11:48

Marcin1981, Bez Obrazy Marcin-ale to jak z linkami na maila sprawdź OC w Kalkulatorze a potem żąda wszystkie dane jak by nie szło wszystkiego podać anonimowo i wtedy jak się chce nabyć Oc podać dane..
audikom - 31 Grudzień 2023, 13:52

Szkoda strzępić klawiaturę :-P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group