Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Citroassistance - Pomoc na A4

robert - 15 Maj 2012, 11:03
Temat postu: Pomoc na A4
Witam.
Wczoraj wracałem sobie A4 od rodziny, która mieszka na górnym śląsku. Niestety pech chciał, że na wysokości opola autko odmówiło współpracy, silnik zgasł i nie chciał już odpalić. Pierwsza diagnoza: to coś z pompą paliwa znajdującą się w baku - po prostu nie było jej słychać po przekręceniu kluczyka. Mając na stanie miernik, sprawdziłem napięcia i okazało się, że napięcie dochodzi do styków pompy - więc to jednak pompa wyzionęła ducha....
Skąd wziąć pompę paliwa na autostradzie.......
Wystarczył jeden telefon do kolegi z Opola - Wodnikczek mimo że się dokładnie nie przedstawiłem od razu zaproponował pomoc i po pewnym czasie (potrzebnym na znalezienie sklepu, w którym jest ta pompa na stanie i dojazd) przywiózł piękną nową pompę paliwa.
Po 15 minutach pompa była już zamontowana i można było kontynuować podróż do domku.
Chciałbym w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować koledze wodnikczkowi za okazaną pomoc.
Jak widać Citropomoc to nie ściema i to działa...

grigori333 - 15 Maj 2012, 12:56

Działa działa
Wiem bo w zeszłym tygodniu byłem w podobnej sytuacji jak Wodniczek , tylko w tym przypadku potrzebny był jeszcze nocleg bo na zamówioną chłodnice do XMa trzeba było czekać do dnia następnego a kolega ( który na tym forum podobno też jest zarejestrowany) mieszka kawał drogi od Olkusza .

henryxm - 15 Maj 2012, 13:47

robert napisał/a:
Chciałbym w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować koledze wodnikczkowi za okazaną pomoc.

Czyli szanujemy się ... niezobowiązujące a jak miłe.
Są ludzie jednak którzy nie liczą tylko na to
...co ja z tego będę miał ?....

grigori333 - 15 Maj 2012, 14:32

henryxm napisał/a:
Są ludzie jednak którzy nie liczą tylko na to
...co ja z tego będę miał ?....

I tak powinno być .

Wodnikczek - 16 Maj 2012, 07:22

Kolega stał miedzy Opolem a Brzegiem. Dobrze że wiedział co się zepsuło i lawety nie trzeba było wzywać. Mała fotka ze spotkanka
ktosiek68 - 3 Październik 2013, 20:55

Ciekawe czy tak samo jest u BMW-siarzy, AUDI-karzy i Wolkswageniarzy ?????????
banan - 3 Październik 2013, 21:10

jest tak samo. czy naprawde sadzisz, ze posiadana marka samochodu zmienia czlowieka?
ktosiek68 - 3 Październik 2013, 21:39

Uwierz mi, że w wyborze marki aut kryją się najczarniejsze strony naszej duszy ......
banan - 3 Październik 2013, 22:26

dla wiekszosci NORMALNYCH ludzi, czyli z normalnymi zarobkami, powino to brzmiec:

"w wyborze marki aut kryją się najczarniejsze strony naszego portfela...."

p.s. normalnosc to wiekszosc niestety.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group