Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Czy wiecie, że...? - Czy wiecie, że 35% ludzi nie ma pracy?!

robson - 3 Listopad 2013, 19:43
Temat postu: Czy wiecie, że 35% ludzi nie ma pracy?!
Jako, że ostatnio także dopadło i mnie bezrobocie - poprawiłem sobie humor poniższym reportażem:


grigori333 - 3 Listopad 2013, 19:47

Z jednej strony zabawne z drugiej prawdziwe :-(
sasun71 - 3 Listopad 2013, 19:52

gdzieś już to widziałem..ale pominać..dobrze nie jest :-( wydłużenie emerytury to był dodatkowy strzał w stope...młodzi w strefie ,bezrobotni albo na wyspach a starzy w piątek u lekarza a w poniedziałem leków garść i do roboty...bo na ZUS za zdrowy..a to co by dali to na chusteczki higieniczne do łez i na leki za lata pracy...przy OFE na mus nas okradli a teraz komedie hipotetycznej emerytury ze Zusu przysyłają że twoja emerytura nadejdzie wraz z wiekiem do trumny...moge chyba scenariusze do horroru pisać co :lol:
robson - 3 Listopad 2013, 19:56

Kurna Cejrowski chyba dokładnie o mnie mówi! Zmieniłem dom, okna, kończę dach a później chyba wiem co będę robił...


sasun71 - 3 Listopad 2013, 19:57

to samo mówię że dzieci staremu miche ryżu dają... :-(
robson - 3 Listopad 2013, 20:19

Chyba jednak trzeba wyjechać za miedzę po pracę aby później móc wrócić ze zdwojoną siłą:


piejar - 1 Maj 2015, 11:43

Niezłe to u góry :-D :-D :-D . Nawet bez montażu to gotowy spot wyborczy pewnej partii opozycyjnej :-P . Szczerze współczuję koledze bezrobocia.
A te "cejrowskie" poglądy to takie bajdurzenie jak wielu innych Korwinów, Kukizów itp. Można wyjść na ulice i zburzyć wszystko. Zawsze niestety pozostaje pytanie: co potem... A to "potem" zawsze jest i nie można przed nim uciec. Jak pańśwo przestanie płacić emerytury to połowa Polski zacznie przymierać głodem.

MichalVTS - 21 Maj 2015, 20:53

Pierwsze to klasyk internetu :D A z Panem z ostatniego filmu ostatnio urosła dość spora afera, tylu ludzi zrobił w konia, że aż strach, to tego wyrachowany (tutaj opis pewnej części ciała). Polecam zagłębić się w temat, bo ciekawy, szczególnie wywiady z ex pracownikami Pana Piotra K.
wiesio - 10 Marzec 2016, 19:43

Na bank znacznie więcej :P
zaq2 - 14 Marzec 2016, 11:25

to straszna wiadomość, ale niestety- takie mamy czasy, szkoda gadać... :573:
karii - 13 Wrzesień 2016, 14:22

taki już urok tego kraju niestety
Kaola - 16 Sierpień 2018, 18:52

No a ile pracuje na czarno???:) nikt tego nie zbadaaa

Pozdrawiam Mateusz Bela

Status : Online
Pracownik : http://fryzjer-olsztyn.pl

Ireneuszz - 22 Październik 2018, 14:37

Właśnie ile osób jest zatrudnionych na czarno tego nikt nie może sprawdzić.
PanSpustoszenie - 6 Marzec 2020, 13:13

Niestety tak jest, ale już powoli się biorą za nierobów :roll:
Piasek - 7 Marzec 2020, 08:33

Ta, proponując kolejny socjal.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group