Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Citroassistance - Pomoc w zakupie

Corleone - 27 Styczeń 2014, 15:21
Temat postu: Pomoc w zakupie
Witam,
Podpinam się pod ten temat, bo również i to traktuję jako assistance, a mianowicie:
Wielkie dzięki dla użytkownika grigori333 za pomoc przy zakupie Citroena C5 FL 1.6HDi.
Od pewnego czasu szukałem jak najlepszego dla mnie, mojej żony i (wkrótce)córeczki egzemplarza Citroena C5 w wersjii liftback po liftingu.
Poczytałem troszkę o tych samochodach i stwierdziłem, że mam zbyt małą wiedzę o nich, ale bardzo chcę takiego mieć. W związku z tym uznałem, że potrzebuję pomocy w poszukiwaniu i oglądaniu samochodu.
Z racji mojego położenia geograficznego zgłosiłem się do użytkownika , którego wiele z was dobrze zna. Grigori333 bardzo szybko odpowiedział na moje zapytanie i zaproponował, że pojedzie ze mną obejrzeć samochody z ogłoszeń. Pierwszy samochód – niewypał.
Drugi samochód pojechałem obejrzeć z żoną przypadkiem. Wydał się ok., więc zadzwoniłem do Janusza i jak to proponował na forum pojawił się w ciągu 40 minut przy samochodzie i ocenił jego stan.
Ostatecznie tego autka nie kupiłem, ze względu na niezdecydowanie i kilka oszukanych faktów ze strony sprzedających, ale uważam, że grigori333 wiele mnie nauczył przeglądając te samochody (jak oglądać, gdzie zaglądać itp.)

Dziś już jestem szczęśliwym posiadaczem Citroena C5 FL 1.6HDi i składam wielkie podziękowania dla Janusza za pomoc i uratowanie mnie przed nieuczciwym sprzedawcą z Pińczowa.

Pozdrawiam,

Marek

Sm0kus - 17 Luty 2014, 21:34

Na klopoty - Grigori ;)

Jest ZUCH! ;)

A tobie zyczymy milego uzytkowania fury!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group