Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Ciekawostki i nowinki techniczne - Auto z Anglii - Rejestracja

henry91 - 2 Czerwiec 2014, 13:32
Temat postu: Auto z Anglii - Rejestracja
Cześć forumowicze, chciałbym się zorientować jak to teraz jest z rejestracją auta sprowadzonego z Anglii. Ponoć z tego co czytałem, nie ma już żadnych problemów i rejestruje się je jak normalne auto http://www.rynekczesci.co...-polsce,52.html ale czy napewno? Nie ma w tym żadnych kruczków prawnych, ukrytych kosztów? Planuję właśnie zakup auta z anglii i nie wiem czy to jest opłacalny interes, znając naszego fiskusa i naszych urzędników wolę się upewnić tutaj :)
sasun71 - 3 Czerwiec 2014, 08:43

dopuścić dopuścili ale nie chciałbym Cię zobaczyć wyskakującego zza tira na mój pas... :shock: ;-)
henry91 - 3 Czerwiec 2014, 08:49

No ja też wolałbym uniknąć takiego spotkania :) Z tego co rozmawiałem z ludźmi, to po pewnym czasie można się przyzwyczaić i jeździ się normalnie, no ale dopóki sam nie spróbuję to się nie przekonam
sasun71 - 3 Czerwiec 2014, 08:51

henry91, kuzynka z Anglii jeździ do kraju anglikiem i nie wiem jak to robi :-P ale daje rade...tyle że jak mąż siedzi obok to robi za nawigacje do wyprzedzania tira ;-)
wojtis1990 - 3 Czerwiec 2014, 08:58

Zgodzę się z poprzednikami.
Są co prawda magiczne sposoby na dwa lusterka, jak sie je odpowiednio ustawi to widać wszystko tak jakby sie miało kierownice po lewej stronie, ale dodać do tego czas reakcji, czas wykonywania manewru, mnie to nigdy nie przekona.
Wyznaję zasadę, ruch prawostronny - kierownica po lewej, ruch lewostronny - kierownica po prawej.
Albo robi się przekładkę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group