Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: robson
10 Luty 2010, 15:36
Warsztaty - antyreklama
Autor Wiadomość
donalehandro
Mechanik



Mój samochód: citroen bx
Poj. silnika (cm3): 1900
Paliwo: diesel
Wersja:: hathback
Rok prod.:: 1987
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 780
Skąd: zabkowice slaskie
Wysłany: 1 Marzec 2012, 20:48   

no i tak zrob. dziwne bo akurat vw jest wozidlem ktore mozna na drodze naprawic majac kilka kluczy ,mlotek i poczucie humoru :mrgreen: a moze gostek juz ma tyle kasy ze temat napraw poprostu olewa.? zrob tak jak ci mowie pompa za grose i ktos ci za drobne raz dwa zalozy,

_________________
chwalcie pana i podawajcie amunicje http://www.kortunal.com/news.php nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
 
 
OPAL

Mój samochód: C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: benzyna
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 2004
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 0
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Marzec 2012, 21:14   Naprawa, regeneracja pomp Kraków - ostrzegam!

Chyba masz rację, już zaczynam płodzić pismo. Jutro odwiedzę Rzecznika Praw konsumenta. Dzięki za wsparcie.
Widzę że u niego, taka karetka VW stoi ponad miesiąc, raz jest na zewnątrz, a raz w garażu. Chyba bierze różne roboty, a inne odstawia na potem.

 
 
grigori333
Aktywny
Janusz



Mój samochód: citroen C5 / Saxo / BX / BOXER
Poj. silnika (cm3): 20151425
Paliwo: diesel / diesel / Bp / diesel
Wersja:: Tourer Exclusive / Hatchback
Rok prod.:: 2009
SKYPE - login: tynski.janusz
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 3599
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2 Marzec 2012, 07:06   

W razie potrzeby w Zabierzowie jest gość co robi pompy od lat , ja pracuje obok siódmy rok i nigdy nie słyszałem żeby ktoś narzekał .

_________________
niech moc będzie z DS
 
 
OPAL

Mój samochód: C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: benzyna
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 2004
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 0
Skąd: Kraków
  Wysłany: 2 Marzec 2012, 19:07   Naprawa, regeneracja pomp Kraków - ostrzegam!

Byłem dziś u gościa, w razie problemów miałem w plecaku już gotowe przygotowane pismo, gdyby czasem nie chciał oddać mi kasy. Auto stało na zewnątrz, pompa rozebrana na stole już któryś raz.Gość mówi że jest rozebrana, a ja na to: nie ważne, biorę taką jaka jest i się rozliczamy. Wszystko ładnie spakował, wypłacił całe 550zł, zaholowałem auto pod dom. Myślę że już koszmar się skończył, uff jestem spokojny, auto jest u mnie. Na wtorek jestem już umówiony z fachowcem z polecenia- raczej z prawdziwego zdarzenia, przynajmniej mam nadzieję. Miedzy czasie gdy tam byłem było trzech klientów, których prosił by poczekali na zewnątrz, chyba chciał nie dopuścić do innych do wiedzy o tej porażce. [/list][/code]

 
 
phini

Mój samochód: Citroen C4 mk1
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: ON
Wersja:: Exclusive
Rok prod.:: 2006
Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: 29 Kwiecień 2016, 10:54   

Bremsystem.pl
W skrócie: omijajcie.
A historia jest krótka, ale wymowna.
W poprzedni wtorek mój mechanik wysłał do nich zacisk do regeneracji. Przez telefon usłyszałem, że regeneracja trwa 24h no to pełny nadziei, że w tydzień będę miał auto sprawne uzbroiłem sie w cierpliwość i czekałem. Minął tydzień, zacisku nie ma.. Mechanik się dodzwonić nie może do nich. W końcu mi się udało. Zacisk zrobiony, ale nie wysłany bo adresu nie mają... Zgubili dane zwrotne, nawet nr telefonu. Ech. Mechanik wkurzony, dał im te dane przed godziną 10. Zacisk wysłali na spokojnie, dopiero następnego dnia... Doszedł wczoraj, po 7 dniach roboczych od momentu wysłania paczki do nich. Tylko jak się okazało, wysłali inny zacisk. Mój z oznaczeniem 1083, przysłali 1081. Mechanik wkurzony^2, a ja^3. Ale powiedzieli, że wyślą na swój koszt dzisiaj, "ale musi pan podać jeszcze adres".
Mechanik wysłał do nich zacisk, bo korzystał już z ich usług i zawsze dobrze robili, nigdy problemów. Ale po tym nikomu nie poleci. Piszę więc i ja, żebyście się też nie nacieli na nich.
Na google można znaleźć kilka opinii nt tego warsztatu. Jedna z forum Audi, dwie na wizytówce firmy na google. Podsumowując te opinie: długi czas wysyłki, regeneracja źle zrobiona/na szybko.
Jak mój zacisk będzie wyglądał i jak działał nie wiem, ale po tym jaki bałagan mają u siebie i to, że odwalili coś takiego przed weekendem majowym(muszę teraz pożyczać samochód..) po prostu muszę to opisać bo to skrajnie nieprofesjonalne podejście.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA