Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
AX zwarcie/strzelanie okolice stacyjki lub z tyłu zegarów.
Autor Wiadomość
PatrykAX
Od 9 lat z AX!


Mój samochód: Citroen AX
Poj. silnika (cm3): 1124
Paliwo: 95
Wersja:: Entreprise
Rok prod.:: 1991
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 8
Skąd: Chełm
Wysłany: 27 Wrzesień 2017, 19:51   AX zwarcie/strzelanie okolice stacyjki lub z tyłu zegarów.

Witajcie wszyscy użytkownicy cytrynek..miałem już taki problem 2 lata temu i pomogła wymiana stacyjki niestety tydzień temu nawrót kłopotów więc wymieniłem na kolejną stacyjkę..cisza była przez tydzień aż do dziś...czyli słychać jakiś dziwne strzelanie jak by kabel plusowy z czymś się zwierał..niestety ja już sprawdziłem wydaje mi się co mogłem..to znaczy wymieniłem stacyjkę sprawdziłem przewody za zegarami wszystko tam ok nic nie przerwane ani przetarte..wydaje mi się że to robi coś co ma stały plus..wyłączyłem światła i jest tak samo..czasem strzeli czasem nie co dziwne dzieje się to zawsze na tej samej drodze bez dziur więc nie ma wpływu na to dziurawa droga...rozpisałem się trochę ale chciałem nakierować w rozpoznaniu przyczyny..(jestem bardzo słaby pod względem elektryki) oddał bym to komuś do naprawy ale u mnie nie ma dobrych elektryków więc muszę zaradzić temu kłopotowi sam za poradą użytkowników tego fajnego forum ;) będę wdzięczny za wszelkie wskazówki pozdrawiam :)

_________________
"Nie sztuką jest kupić igłę i ją odpicować , sztuką jest kupić trupa i go odpicować"
"Historie mają to do siebie, że lubią się powtarzać"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA