Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Montaż instalacji elektr. spryskiwaczy xenonów C4 Picasso
Autor Wiadomość
Marmi

Mój samochód: Citroen C4 Picasso
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: Diesel
Wersja:: C4 Picasso
Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 25 Styczeń 2018, 22:30   Montaż instalacji elektr. spryskiwaczy xenonów C4 Picasso

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum. Zakupiłem c4 picasso 12.2009r, wersja b.bogato wyposażona m.in alu 17, chrom pakiet, navi, klimatronik, lodówka, itp itd. Początkowo szukałem wersji exclusive ze względu na xenony ale tyle się naczytałem negatywnych opinii o zawieszeniu tył, że sobie odpuściłem. Auto jest dla żony, nie miałem okazji sprawdzić jak świeca standardowe lampy ale po xarze picasso postanowiliśmy zrezygnować ze zwykłych lamp. Udało się kupić w dobrej cenie zderzak kompletny ze spryskami, niestety nie ma instalacji pod dodatkowy silniczek, przewód który był dodatkowo zaizolowany przy wiązce okazał się instalacją pod czujnik poziomu płynu, którego oryginalnie nie posiada moje auto. Czy ktoś może robił już taką przeróbkę?? Pod co się podpiąć?? Jak poprowadzić wiązkę do drugiego silniczka?? jak działają spryski w c4 picasso, trzeba dłużej przytrzymać by uruchomić sprysk lamp, czy sam się uruchamia co wielokrotność, np 20 psiknięć na szybę?

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA