Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z ABS silniczek kręci się cały czas
Autor Wiadomość
EGAO

Mój samochód: Xsara 2
Poj. silnika (cm3): 1.4
Paliwo: Benzyna 98
Wersja:: 3D
Rok prod.:: 2000
Dołączył: 28 Paź 2018
Posty: 12
Skąd: Śląsk Kato
Wysłany: 18 Styczeń 2019, 21:35   Problem z ABS silniczek kręci się cały czas

Jak w temacie, mam problem z ABS. Otóż chodzi o to, że załącza mi się silniczek w pompie i nie przestaje się kręcić, a sam system przestaje działać. Zdarzyło mi się to 2 albo 3 razy. Raz podczas jazdy (nie wiem kiedy dokładnie, bo głośno słucham muzyki) , a drugi jak podjeżdżałem pod dystrybutor ze stacji to wyłączyłem silnik i dojeżdżałem dohamowując, a jak odpaliłem silnik to silniczek zaczął pracować (robiłem tak kilka razy i nic się później nie działo)
Jeśli chodzi o błędy to kiedyś tam sprawdzałem i jest niskie ciśnienie na pompie - kontrolka zgasła na kilka kilometrów po wymianie płynu (jeżdżę tak cały czas, bo hamuje dobrze, tylko łapie o 2cm głębiej). A sam sobie próbowałem radzić z tym tak, że odłączałem akumulator na noc i z rana odłączyłem jeszcze wtyczkę z tej pompy, przedmuchałem i było ok, za drugim razem nie chciało mi się nic robić, a jak z rana odpaliłem to problem zniknął.
Proszę jednak o pomoc w ustaleniu co to jest i jak temu zapobiec. Będę robił teraz xsarówką trasę 1k km dlatego będę bardzo wam wdzięczny jak uda mi się to naprawić z waszą pomocą

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA