Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tuning C4 VTS
Autor Wiadomość
TimoNsky
Cichy drań

Mój samochód: Citroen C4 VTS
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: Benzyna
Wersja:: Coupe
Rok prod.:: 2007
Dołączył: 27 Mar 2022
Posty: 1
Skąd: Reykjavik
Wysłany: 27 Marzec 2022, 18:49   Tuning C4 VTS

Cześć

Przygotowuję mój samochód do dość poważnych zmian. W związku z czym potrzebuję pewnych porad i odpowiedzi. Pytania będą powjawiać się od czasu do czasu, więc bez obaw, nie wszystkjo na raz.

Zacznijmy od ECU. Czego mogę sie spodziewać, jak bardzo mogę go zmieniać, zależy mi na utrzymaniu większości funkcji w aucie. Chciałbym nadal mieć funkcjinalne wygody i wszystkie wyświetlacze. Wiem że można dać stand alown ale nie chce.

Drugie pytanie dotyczy zawieszenia. Nigdzie nie mogę znaleź specyfikacji zawieszenia na jakim jeździł Sebek. Dotyczy to również zwrotnic. Z tego co wiem to jeździł na McPhersonach, ale wiekszych szczegółów nie udało mi się znaleź, jak marka i rodzaj, ich odpowiednik który jst wciąż dostępny itd.

Po trzecie połączone jest z drugim. Zwrotnice. Oryginalnie C4 (VTS również) ma zwrotnice na 4 śruby i taka też była na początku (na niektórych zdjęciach) w wersji WRC, ale później widać że jest na 5 śrób. Pytanie brzmi cóż to są za zwrotnice ? Użyli z innego modelu czy specjalnie zrobione pod puchar.

Więcej pytań będzie później, na razie możemy się skupić na tych.

Więc pytam, pomożecie ?

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA