Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotel kierowcy Citroen C4 VTS 3D 2009r
Autor Wiadomość
Lukasz1990

Mój samochód: Citroen C4
Poj. silnika (cm3): 1,6
Paliwo: Diesel
Wersja:: VTS
Rok prod.:: 2009
Dołączył: 01 Wrz 2022
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: 2 Wrzesień 2022, 07:02   Fotel kierowcy Citroen C4 VTS 3D 2009r

Czesc.
Kolezanka jest posiadaczem wyzej wymienionego samochodu, w fotelu kierowcy zepsula sie regulacja kata nachylenia fotela (lapie tylko w pozycji połlezacej, a nie wyprostowanej). Byla z problemem u tapicera, jednak nie da sie tego naprawic, prawdopodobnie w mechanizmie zlamal sie jakis zaczep. Przeszukalem internet, wyslalem sporo maili do firm handlujacymi czesciami do aut francuskich, jak i na zlomowiska. Jednak nikt takiego fotela nie ma, a nie jest juz produkowany. I tutaj moje pytanie, czy orientujecie sie, czy w innym modelu Citroena ten mechanizm wygladal tak samo i czy byloby to rozwiazanie z sytuacji, zakupic inny fotel i przelozyc z niego ta uszkodzona czesc do starego fotela? Ona jest zielona w temacie, a ja przebywam na dluzszy czas poza Europa, takze nie mam jej nawet jak podzwonic popytac jak to ugryzc, bo koszty polaczen sa olbrzymie, dlatego pytam Was, moze ktos sie zna na fotelach i podpowie jakies rozwiazanie :-) Dodam ze fotel sie zepsul gdy ja jechalem samochodem i bylo to dzien przed moim wylotem, dlatego zalezy mi zeby pomoc to teraz naprawic :-? . Z gory dziekuje, Pozdrawiam

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA