Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Citroen C4 Picasso II 1.6 eHDI
Autor Wiadomość
afropl

Mój samochód: Citroen C4 Picasso
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: diesel
Wersja:: II
Rok prod.:: 2015
Dołączył: 20 Sie 2023
Posty: 3
Skąd: Bachmut
Wysłany: 21 Sierpień 2023, 09:45   Citroen C4 Picasso II 1.6 eHDI

Dzień dobry

Mam problem z moim Citroenem. Kiedy wyłączam samochód i chcę otworzyć drzwi boczne kierowcy czy pasażerów albo bagażnik są one zablokowane. Musze otwierać je przy użyciu kluczyka. Czy to jest jakaś awaria czy forma blokady którą przez przypadek włączyłem.

Dzięki

 
 
dejnekomirek
Mechanik
Technik samochodowy


Mój samochód: Citroen C5 x7
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: limuzyna
Rok prod.:: 2009
SKYPE - login: dejnekomirek
Pomógł: 204 razy
Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 2735
Skąd: Duisburg
Wysłany: 21 Sierpień 2023, 17:07   

Witam. Mysle, ze masz problem z BSI - nie dziala automatyczne odblokowanie drzwi przy wysiadaniu. Sterowanie tym jest w BSI, a wyzwalaja to zamki drzwi po mechanicznym otwieraniu jakichkolwiek drzwi. Proponuje wylaczyc funkcje blokowania drzwi w czasie jazdy , moze to pomoze.

Ciekawi mnie dlaczego wpisales Bachmut? Jakos ciezko uwierzyc, ze tam mieszkasz? A jesli robisz sobie zarty, to bardzo niesmaczne, bo w Bachmucie zginelo duzo ludzi i mysle, ze jest to symbol ofiar bandytow russkich. Poczekam na odpowiedz.

 
 
afropl

Mój samochód: Citroen C4 Picasso
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: diesel
Wersja:: II
Rok prod.:: 2015
Dołączył: 20 Sie 2023
Posty: 3
Skąd: Bachmut
Wysłany: 21 Sierpień 2023, 20:44   

Hej dzieki za odpowiedz. Ogolnie nie udostepniam swoich danych gdzie mieszkam itd.

Mieszkam we Wrocławiu jesli to ma jakieś znaczenie. Tutaj tez zginelo duzo ludzi. Pamiętasz festung breslau, podejrzewam że zginelo tu wiecej ludzi niz w Bachmucie, wiec wpisywanie Wrocław chyba też nie wypada :)

 
 
dejnekomirek
Mechanik
Technik samochodowy


Mój samochód: Citroen C5 x7
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: limuzyna
Rok prod.:: 2009
SKYPE - login: dejnekomirek
Pomógł: 204 razy
Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 2735
Skąd: Duisburg
Wysłany: 21 Sierpień 2023, 22:38   

Mimo wszystko nie powinienes tak robic. Na naszym forum miejsce zamieszkania ma duze znaczenie, chociazby do zaciesniania kontaktow, czy tez ewentualnej pomocy. Po to jest rubryka i warto wypelniac wszystko. Dzieki temu mamy jasny i latwy przeglad sytuacji.
Dalej podtrzymuje , ze pisanie o Bachmucie w taki sposob to straszne prostactwo. O Wroclawiu tak nie pisales, w taki sposob. Pomijajac, ze Wroclaw to historia z II wojny swiatowej. Ogolnie nie podoba mi sie takie zartowanie, no ale nie mnie oceniac czlowieka. Ja pomagam tylko samochodom!

 
 
afropl

Mój samochód: Citroen C4 Picasso
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: diesel
Wersja:: II
Rok prod.:: 2015
Dołączył: 20 Sie 2023
Posty: 3
Skąd: Bachmut
Wysłany: 23 Sierpień 2023, 09:47   

i pomogłeś, póki co drzwi się otwierają,dzięki.

 
 
safran65
safran65

Mój samochód: Citroen C4GP
Poj. silnika (cm3): 1800
Paliwo: benzyna
Wersja:: C4 Grand Picasso
Rok prod.:: 2007
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 249
Skąd: Gdynia
Wysłany: 24 Sierpień 2023, 17:46   

afropol. Swoją drogą, co za trudność zmienić podanie aktualnego miejsca zamieszkania. Pomijam tzw "konspirację" wg. mnie niczym nie uzasadnioną. Nikt nie oczekuje podania dokładnego adresu łącznie z kodem

 
 
sasun71
Mechanik
Krzysztof:)



Mój samochód: Citroen C4 II 1.6HDI
Poj. silnika (cm3): 1.6
Paliwo: diesel 92km
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2015
Pomógł: 175 razy
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 4273
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 24 Sierpień 2023, 20:38   

Ostrożności nigdy zawiele ale takie zamieszkanie to gruba przesada..tu często wiemy o problemach innych,pomagamy nawet u siebie w domu jak możemy ,wielu poznało się osobiście..Szkoda tylko że zloty już nie na Polską kieszeń lub daleko i nie każdemu pasuje..

 
 
dejnekomirek
Mechanik
Technik samochodowy


Mój samochód: Citroen C5 x7
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: diesel
Wersja:: limuzyna
Rok prod.:: 2009
SKYPE - login: dejnekomirek
Pomógł: 204 razy
Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 2735
Skąd: Duisburg
Wysłany: 25 Sierpień 2023, 08:19   

Szczerze to lata mi, co ludzie wypisuja w swoich pseudoinformacjach. Problemem natomiast jest swiadome zartowanie ze smierci lnnych. Pisanie tutaj o Bachmucie , jako miejscu zamieszkania to bardzo niesmaczny, swiadczacy o stanie umyslu zart, a raczej glupi wyglup! Tylko o to mam zal do tego kolesia. Oczywiscie , pierwsza jego reakcja bylo wspomnienie Wroclawia, jako miejscu tez smierci wielu ludzi. Jest wiele miejsc w Polsce, gdzie gineli ludzie . Wiemy o tym dobrze. Ale kpiny z aktualnego miejsca splywajacego krwia niewinnych ludzi i zolnierzy walczacych po obu stronach? Kpiny, bo jakze mozna inaczej nazwac ten przypadek? Czy naprawde nie stac nas na szacunek ? Na szacunek chocby dla siebie w tych zlych czasach? Wspolczuje Ukraincom, przeklinam Rosjan i modle sie o wygrana Ukrainy, bo po ich upadku Polska bedzie nastepna. Swiat ciagle pochyla sie w niewystarczajacy sposob nad tym problemem. A i znajduja sie tacy, ktorym robi to wyraznie miejsce do zartow. Tylko tyle mam do powiedzenia.

 
 
audikom
Mechanik


Mój samochód: Xsara Picasso/XantiII /Citroeny XM,ZX,
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: B / B , G
Wersja:: van,AL4
Rok prod.:: 2004
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 1228
Skąd: Puławy
Wysłany: 25 Sierpień 2023, 17:53   

Współczuje Ukraincom, przeklinam Rosjan i modle się o wygrana Ukrainy, bo po ich upadku POLSKA BĘDZIE NASTĘPNA . Swiat ciągle pochyla się w niewystarczający sposób nad tym problemem.
Twierdze toż samo,popieram po całości ,z wyjątkiem modlitwy ta nikomu nie pomoże

_________________
KK
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA