Użytkownicy
Grupy
Statystyki
 Ogłoszenie 
Prosimy o pomoc i przelanie małego datku na serwer. To jest być albo nie być dla forum... Więcej TU

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebuje mechanizm składania Lusterka Prawego
Autor Wiadomość
seba01

Mój samochód: Obenie C4 GP Wcześniej Xantia 1.9 TurboD
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: Di
Wersja:: Hatchback
produkcja:: 2007
Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 156
Skąd: Medyka
Wysłany: 9 Maj 2026, 21:57   Potrzebuje mechanizm składania Lusterka Prawego

Witam
Poszukuje jak w temacie mechanizm oczywiście działający składania prawego Lusterka do C4 Grand Picasso 2007 r - Czy ktoś będzie miał takie coś i w jakich pieniądzach.
Kontaktować się można przez wiadomość na stronie lub sms pod moj nr tel 519 553 518
Pozdrawiam

_________________
Seba :)
 
 
seba01

Mój samochód: Obenie C4 GP Wcześniej Xantia 1.9 TurboD
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: Di
Wersja:: Hatchback
produkcja:: 2007
Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 156
Skąd: Medyka
Wysłany: 11 Maj 2026, 21:56   

Może ktoś ma lusterko całe prawe jezeli nie da rady z tym mechanizmem?

_________________
Seba :)
 
 
pawlus17


Mój samochód: Citroen C5 3.0 V6, 2CV 1986, C2, C2, C3,C3,C4
Poj. silnika (cm3): 2997
Paliwo: Di
Wersja:: Exlusive
produkcja:: 2011
Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 75
Skąd: Billerbeck 48729
Wysłany: 17 Maj 2026, 14:19   

Witam, mam prawe lusterko które wymieniliśmy. Sprawdzę w jakim stanie jest.

_________________

 
 
seba01

Mój samochód: Obenie C4 GP Wcześniej Xantia 1.9 TurboD
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: Di
Wersja:: Hatchback
produkcja:: 2007
Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 156
Skąd: Medyka
Wysłany: 18 Maj 2026, 21:58   

witam
proszę zobaczyć, jednakże nikt się nie odzywał i zamówiłem całe prawe lusterko i mi jutro tj 19.05 przyjdzie. Zobaczę czy jest ok i w zależności od sytuacji dam znać, ewentualnie można napisać do mnie sms z przypomnieniem jak coś - 519 553 518
Pozdrawiam

_________________
Seba :)
 
 
seba01

Mój samochód: Obenie C4 GP Wcześniej Xantia 1.9 TurboD
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: Di
Wersja:: Hatchback
produkcja:: 2007
Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 156
Skąd: Medyka
Wysłany: 23 Maj 2026, 22:59   

ogloszenie zakonczone - zakupiłem całe prawe lusterko i wymieniłem, a przy okazji zobaczyłem jak to wyglada od srodka i widzę ze wymiana tego mechanizmu moze byc ciezka lub niemoziwa
Pozdrawiam

_________________
Seba :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA