Użytkownicy
Grupy
Statystyki
 Ogłoszenie 
Prosimy o pomoc i przelanie małego datku na serwer. To jest być albo nie być dla forum... Więcej TU

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze poprzednie autlka
Autor Wiadomość
henry91

Mój samochód: Citroen C4
Paliwo: Be
Wersja:: fajna :)
produkcja:: 2005
Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 8
Skąd: Z internetu :)
Wysłany: 8 Maj 2014, 15:08   

A ja miałem niemieckiego, bardzo popularnego na naszych droga golfika mk3. Autko spisywało się świetnie dopóki moja luba nie spowodowała, że niestety musiałem się z golfem pożegnać :( Ale teraz przerzuciłem się na C4 i jestem równie zadowolony co wtedy.

_________________
http://www.autoparto.pl/

Cytrynowa Jazda :D
 
 
lisek88

Mój samochód: Peugeot 206
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: ON
Wersja:: XS
produkcja:: 2001
Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Niemce
Wysłany: 19 Maj 2014, 21:25   

Moim poprzednim autem była 106 mk2 z 96r i zakończyła swój żywot na szrocie po spotkaniu z drzewem :P

 
 
virooz
00


Mój samochód: mmm
Poj. silnika (cm3): 1111
Paliwo: 00
Wersja:: 00
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 139
Skąd: 00
Wysłany: 10 Lipiec 2014, 14:06   

A ja poprzednio troszkę w inną stronę byłem :D

Przewinął się nawet 126P :D

Vectra I 1.8i i była też, chyba ulubiona, Omega B 2.5V6...

 
 
NiaNiel


Mój samochód: Peugeot 308 1.6 BlueHDI(120)
Poj. silnika (cm3): 1560
Wersja:: Allure
produkcja:: 2015
Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 31
Skąd: Strathclyde
Wysłany: 12 Lipiec 2014, 14:58   

Moja lista jest dosc dluga.Moze dlatego,ze zbytnio nie przywiazuje sie do samochodow(pewnie nie znalazlem jeszcze tego idealnego).
Wiec od poczatku:
-Polonez 1.5 '81
-126p '83
-126p EL '95
-Polonez 1.5 '91
-Escort 1.3 '83
-Clio 1.4 '95
-Mazda 626 2.0i '95
-Peugeot 406 2.0hdi '01
-Scenic 1.9dci '04
-Vectra C 2.2direct '05
-Peugeot 406 2.0hdi '03
-Bmw 520i '99
-Camry 2.2i '97
-Bmw 318i '98
-Bmw 525i '98
-Volvo s80 '99
-Bmw 525i '98
-Volvo s80 '01
-Bmw 520iA '99
-Bmw 528iA '99
-Volvo C70 '01
-Lexus Gs300 '98
-Bmw 316i '98
-Vectra C 2.2direct '04
-Bmw 316i '98
-Saab 9-3 2.0t '05
-no i obecny C4 MkII '11
Uffff...nie myslalem,ze sie tego az tyle uzbieralo.

_________________
Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.
 
 
Nicpoń
inglisz ticzer


Mój samochód: Peugeot 406
Poj. silnika (cm3): 1998
Paliwo: Be
Wersja:: sedan
produkcja:: 1996
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 378
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 17 Lipiec 2014, 23:46   

Cholerka, dawno nic nie pisałem... Uaktualniam swoją listę. Maluch, Peugeot 306 1,4, Peugeot 306 S16, Xantia I, Lancia Kappa 2,4 benzynka, BMW e34, Citroen Xsara, Mazda Premacy niedawno rozbita przez małżonkę (małżonka cała i zdrowa - warto dbać o to aby w aucie wszystko grało), no i wreszcie powrót do Francji - obecnie Peugeot 406 2,0 132 KM, prawie pełne wyposażenie, bez skóry i elektryki foteli :-)

 
 
Kisiel76


Mój samochód: Citroen C4 Grand Picasso
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: Di
Wersja:: VTR+
produkcja:: 2008
Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 12
Skąd: Walsall
Wysłany: 18 Lipiec 2014, 00:34   

-Renault 19
-Nissan Suny
-Laguna MK1
-Octavia
-Ford Focus
-Peugeot 407 (ładnie się Mondeo o niego skasowało;PP)
-Renault Scenic Extreme
-obecnie C4 GP

 
 
kogucik
[Usunięty]

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 09:44   

Zanim przerzuciłem się na Cytrynkę śmigałem Mitsubishi Coltem (dla niezorientowanych http://mitsubishiblog.pl/colt-2014/ ). Teraz nim jeździ narzeczona a ja delektuję się prowadzeniem Citroena :D

 
 
darek44
Fight is my religion


Mój samochód: citroen xsara picasso
Poj. silnika (cm3): 1798
Paliwo: b/
Wersja:: kombi
produkcja:: 2001
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: 6 Marzec 2016, 16:51   

A u mnie troszkę tego tez było w większości tylko francuzy ale po kolei
1 126 fiat 1987
2 fiat 125 1989
3 polonez 1990-1992
4 fiat 126 sztuk 10 w rożnych latach 1993-1995
5.Mazda 323 1995-1996
6. Renault 9 1996-1996
7 Alfa Romeo Giulietta 1997-1997
8.Peugeot 309 1998-1998
9.Renault 9 1998-98
10 Alfa romeo 33 1998-99
11.Renault 14 1998-99
12.Fiat bis Cabrio 1998-99
13.Honda Prelude 1999-2000
14 Citroen Zx 2001-2002
15.Peugeot 205 2003-2004
16.Kia pride2006-2006
17.Kia shuma 2007-2007
18.Daewoo Lanos2007-2007
19.Renault Megane kombi 2008-2013
20.Ford Galaxy MK2 2013-2015
21.Daewo matiz2014-2014
22.Renult Laguna II 2015-2015 i nigy wiecej tego samochodu nie kupię
23Citroen Xsara Picasso 2015-obecnie
I jakieś epizody dwa trzy miesiące Fiat Croma ,Ford Fiesta,Nissan Sunny Nissan Sylivia szybkie kupno szybka sprzedaż , mam wszystkie umowy z tamtych lat z synem policzyliśmy to Xsara jest 53 samochodem .Pozdrawiam
Fight is my religion.

 
 
Biały_Kruk

Mój samochód: Inny
Poj. silnika (cm3): 2500
Paliwo: Be
Wersja:: Sedan
produkcja:: 1999
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 107
Skąd: Chełm
Wysłany: 6 Marzec 2016, 18:42   

A to i ja napiszę, a co!

Opel Kadett 1.6 GT (biała strzała sedanik) 89'
Ford Mondeo 1.8 silver top - zgniły zielony kombiak 94' - pierwszy samochód z klimą :)
Ford Mondeo 2.0 black top 99' - praktycznie full opcja :)
Citroen C5 2.0 RFN Exclusive - obecny drogowy pływak

Muszę przyznać, że najwięcej krzepy z mojej małej listy samochodów miały fordy - szły jak burza :) Jednak nie pływały po drodze tak pięknie jak Cytrus :)

W planach na najbliższą przyszłość v6 w benzynie - raczej C5 mkI jak znajdę coś wartego uwagi :)

Pozdrawiam :)

 
 
MANFRED11111
MANFRED11111

Mój samochód: citroen XM/A160/citroen BX
Poj. silnika (cm3): 3000
Paliwo: be
Wersja:: exclusive/avangarde
produkcja:: 1990
Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 202
Skąd: Radom
Wysłany: 6 Marzec 2016, 22:33   wasze poprzednie autka

Witam,
super temat :-D powrót myślami do tego co było :-|

się zaczeło od opla kadetta model 1991 "łezka" 1.4i
następca opel kadett model 1991 sedan 1.6i szwajcar
renault safrane 3.0v6 automat model 1994 baccara flagówka :-) -aż miło wspomnieć :lol:
opel corsa 1.2i model 1996 bardzo miło wspominał żuczka tylko zeby nie ta ruda ;-)
peugeot 306 breek 1.9D model 1998 :-D to była jazda.....zimą :mrgreen: :mrgreen:
renault laguna kombi 1.8 pełnaszpryca model 1999 taż bardzo miło wspominam
mitsubischi space star 1.3 16vmodel 2000 rafulsfafuls :-/ -rozczarowanie tą marką
w międzyczasie citroen saxo 1.1 model 1997 dla tylko osobistego użytkowania...jazda z przygodami :mrgreen
i takie tam co poszły na zeletki-xm ;-)
obecnie mercedes a160 1.6 8v model 1999 avangarde-mały ciasny
citroen bx 1.6 model 1991-z ciekawości do własnego użytku
Pozdrawiam

_________________
MANFRED11111
 
 
Rafal_93
Aktywny
LHM w żyłach


Mój samochód: Citroen C1
Poj. silnika (cm3): 998
Paliwo: PB
Wersja:: 5d
produkcja:: 2007
Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1102
Skąd: Brodnica
Wysłany: 7 Marzec 2016, 01:19   

To i ja dodam co i jak :-)

1. Citroen Xantia X1 1.9 TD 1995 Zielony metalic ERYCR 18.01.2014-04.12.2014
2. Citroen Xantia X2 1.9 TD 1999 Srebrny metalic EYCC 04.12.2014-03.03.2016
3. Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI R5 Srebrny metalic LZ7Y 09.01.2016 do chwili obecnej :-)

_________________
Diagnostyka komputerowa w kujawsko pomorskim:
- LEXIA/PP2000
- VOLVO VIDA/DICE
- Uniwersalny diagnoskop
- Serwis i regulacje instalacji LPG
 
 
tunio

Mój samochód: CITROEN C5/C3
Poj. silnika (cm3): 1997
Paliwo: Di
Wersja:: 2,0 HDI CONFORT/1.4 MR'06 FURIO
produkcja:: 2010
Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 109
Skąd: Gdynia, Pomorskie
Wysłany: 25 Maj 2026, 21:48   

Jeśli można, to mały apdejt:

Moje auta to po kolei:

PF 126p - silnik 600 ccm - Skrzynka Pocztowa - bo mały i czerwony - sprzedany na złom
Daewoo Lanos 1,4 LPG - nówka z salonu - sprzedany po 4 latach - błąd
PF 126p - silnik 650 ccm - wiele lat stał w garażu rozbebeszony do blacharki -
- przewieziony w inne miejsce do zrobienia niestety komuś się przykleił do rączek
Ford Fiesta 1,1 - poszła na złom - kolizja czołowa
VW Polo 1,4 - sprzedany po 4 latach - to był błąd
Renault Clio 1,9 D - poszła na złom - to też był błąd
Peugeot 406 2,0 HDI - jeździ 6 lat i końca nie widać... niestety w 2018 poszedł na złom, bo już ledwo zipiał
Fiat Siena 1,6 16V LPG - w 2021 poszła na złom - to też był błąd
Od 2017 jest wreszcie C5 X7 2,0 HDI - jeździ i nie chce się zepsuć, a w każdym razie nic, czego bym nie potrafił naprawić.
Od 2019 do 2026 był C3 1,4 benzyna - niestety też poszedł na złom

_________________
Najbardziej arystokratyczna rzecz na świecie
to jechać dostojnie.
 
 
grigori333
Aktywny
Janusz



Mój samochód: citroen C5 / Saxo / BX / BOXER
Poj. silnika (cm3): 2015
Paliwo: di
Wersja:: Tourer Exclusive / Hatchback
produkcja:: 2009
SKYPE - login: tynski.janusz
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 3637
Skąd: Olkusz
Wysłany: 26 Maj 2026, 09:09   

tunio, To masz talent, że większość wylądowała na złomie.

_________________
niech moc będzie z DS
 
 
tunio

Mój samochód: CITROEN C5/C3
Poj. silnika (cm3): 1997
Paliwo: Di
Wersja:: 2,0 HDI CONFORT/1.4 MR'06 FURIO
produkcja:: 2010
Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 109
Skąd: Gdynia, Pomorskie
Wysłany: 26 Maj 2026, 13:16   

Cytat:
tunio, To masz talent, że większość wylądowała na złomie.
No, niestety, odwieczny konflikt serca z kieszenią, który kieszeń bardzo często wygrywa... A dodatkowo nie mam talentu do sprzedawania samochodów.

_________________
Najbardziej arystokratyczna rzecz na świecie
to jechać dostojnie.
 
 
sasun71
Mechanik
Krzysztof:)



Mój samochód: Citroen C4 II 1.6HDI
Paliwo: di
Wersja:: Hatchback
produkcja:: 2015
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 4842
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 27 Maj 2026, 17:53   

tunio, Też wolałem dać escorta na złom choć na wygląd był nawet kupiec-ale ja wiedziałem że wada tylnej podłużnicy fabrycznie gnijąca to śmierć na drodze..jeden maluch też poszedł na złom bo ogólnie silnik skrzynia cacy ale podłogę zjadło( palił w trasie pełny osób 4.5 litra że zacząłem sprawdzać na nowym gażniku czy nadal mam paliwo w baku bo pokazywało go dużo na wskazówce..) Punto po kolizji z rowem przez syna z małym doświadczeniem zrobione ..ale po kolizji z sarną i kłopotem z silnikiem na złom..a jeszcze jak był dobry nikt go nie chciał bo brak klimy i wspomagania..tak że rządził portfel opłacalności..Xsara sprzedana zaś miała kolizje w tył od motoru-a też pójdzie na złom bo stawiają trudności techniczne ponownego dopuszczenia plus laweta na przegląd większe niż zakup młodszego auta..a dziś robi w obiegu wewnętrznym podwórka za cieżarówkę po placu bo ogólnie na chodzie :-D

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA