Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy systen nawigacji w Citroenie
Autor Wiadomość
robert
Aktywny



Mój samochód: Toyota Camry
Poj. silnika (cm3): 2994
Paliwo: LPG
Wersja:: EXCLUSIVE,
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 1898
Skąd: Jedlina Zdrój
Wysłany: 23 Maj 2009, 00:41   Nowy systen nawigacji w Citroenie

Citroen wprowadza do sprzedaży auta wyposażone w system My Way. System jest owocem pracy Harmann Becker - światowego lidera w produkcji najwyższej klasy urządzeń elektroniki samochodowej.
My Way to wysokiej jakości zintegrowany system, łączący w sobie urządzenie do nawigacji satelitarnej, odtwarzacza plików multimedialnych, wyposażony w twardy dysk i napęd DVD (filmy są odtwarzane tylko na postoju), oraz urządzenie do łączności telefonicznej w standardzie GSM. System ten wyposażony jest ponadto w czytnik kart SD, port USB, oraz dodatkowe gniazda RCA (cinche)
Do wyświetlania obrazów, służy wyświetlacz LCD o proporcjach 16/9 i rozdzielczości 800x480 (VGA).

Funkcja nawigacji satelitarnej: NaviDrive 3D daje następujące możliwości:
· Wielowariantowe obliczanie tras- użytkownik ma do wyboru trzy trasy: najkrótszą, najszybszą lub w najkorzystniejszej relacji odległości do czasu – są one proponowane po uruchomieniu opcji pilotowania. System wyświetla jednocześnie różne propozycje tras na mapie wyświetlanej na ekranie.
· Menu w języku polskim wraz z syntezą głosu po polsku
· Funkcja «Lane Guidance», czyli wskazanie właściwego pasa ruchu na drodze wileopasmowej
· Funkcja «Junction View»- wyświetlanie znaków sygnalizujących zjazdy z autostrady lub skomplikowanych układów drogowych
· Funkcja «Info-trafic»- odbiór fal radiowych oraz informacji o ruchu drogowym
· Tryb nocny- w połączeniu z czujnikiem zewnętrznego naświetlenia funkcja ta ma na celu dostosowanie tła ekranu do pory dnia
· Funkcja rozpoznawania głosu
· Ergonomia panelu centralnego- centralny joystick pozwala szybko przemieszczać się między w funkcjach menu.

System ten wydaje się być atrakcja cenową w stosunku do innych ofert. Wyświetlacz wraz z panelem sterującym został harmonijnie wbudowany w deskę rozdzielczą i wpisuje się w funkcjonalny wymiar wnętrza.
System My Way jest dostępny w modelach C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C5,
C8, Jumpy oraz w nowym Berlingo.

_________________
Staraj się pisać posty po polsku, jak najlepiej potrafisz. Nie interesuje mnie czy masz "dys-coś tam".
Forum nie jest agencją towarzyską, nie dogodzi każdemu.
... Dopóki cyka, wiem, że żyje ...

Łada Niva - jak się nie zawiesi to zawsze przejedzie.
 
 
telepol
[Usunięty]

Wysłany: 18 Czerwiec 2010, 16:42   

Ja niestety mam wszystko po francusku, byłem w serwisie, ale z tego co zauważyłem to latają koło Ciebie dopóki nie kupisz samochodu później radź sobie sam :(

 
 
wuwuzela
[Usunięty]

Wysłany: 18 Czerwiec 2010, 21:01   

Heh jak w kazdym serwisie :) zanim kupisz jesteś królem a jak kupisz to giermkiem :)

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA