Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Citroën C5 Airscape
Autor Wiadomość
pianka
[Usunięty]

Wysłany: 18 Grudzień 2008, 20:19   Citroën C5 Airscape

Podczas Salonu we Frankfurcie 2007 Citroën zaprezentował po raz pierwszy C5 Airscape, autorską interpretację samochodu typu kabriolet, będącego wyrazem piękna w sztuce motoryzacyjnej.Ten unikalny samochód koncepcyjny łączy sylwetkę wyrażającą moc i dynamizm z luksusowym wnętrzem, zapewniając przyjemność jazdy kierowcy i dobre samopoczucie trzem pasażerom. Otwierany dach oparty na nowatorskim rozwiązaniu kinematycznym dopełnia oryginalność całości.
C5 Airscape jest atrakcyjny nie tylko przez swój styl, lecz także przez parametry dynamiczne . Samochód wyposażony w najnowszej generacji system antypoślizgowy Snow Motion oferuje stabilność jazdy porównywalną do rozwiązań z trybem napędu na cztery koła. Dodatkową zaletą C5 Airscape jest układ UrbanHybrid, który zapewnia wyciszenie i brak wibracji przez wyłączanie silnika, skuteczny efekt „boost”, doraźnie zwiększający moment obrotowy silnika oraz zmniejszony poziom emisji spalin do środowiska naturalnego.



03_airscape.gif
Plik ściągnięto 3219 raz(y) 11,83 KB

02_airscape.gif
Plik ściągnięto 3220 raz(y) 11,68 KB

Ostatnio zmieniony przez robson 19 Grudzień 2008, 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 5 Styczeń 2009, 21:17   

Citro! Wierzymy w ciebie, że masz duży potencjał i wszystkie będą stały u ciebie w garażu :)

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
pianka
[Usunięty]

Wysłany: 8 Styczeń 2009, 01:45   

citro to jeszcze nie wszystkie nowe modele daj mi trochę czasu a pokaże ci resztę

 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 10 Styczeń 2009, 18:38   

Cały skład kolejowy będzie musiał zamówić i zlot zrobimy gdzieś w takim miejscu aby była bocznica kolejowa :)

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
pianka
[Usunięty]

Wysłany: 11 Styczeń 2009, 21:55   

skąd weźmie tyllllllllu kierowców przecież się nie sklonuje :mrgreen:

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA