Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Test antyradarów - idziemy na wojnę z ministrem finasów
Autor Wiadomość
miroslaw998


Mój samochód: xantia
Poj. silnika (cm3): 1800
Paliwo: etylina+gaz
Wersja:: 5dr
Rok prod.:: 1994
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 165
Skąd: Toruń
Wysłany: 31 Styczeń 2013, 09:27   

"ja na trasie Olkusz Kraków (32 km) mam dziewięć i co jakiś czas któryś płonie , co ciekawe fajną metodę mają , zakładają oponę wypełnioną ropą i spala się równomiernie w koło"- metoda może efektowna ale czy skuteczna? Opona,ropa i założyć jakoś jednak trzeba.Małe opakowanie jakiegokolwiek sprayu i krótki postój na oddanie moczu pod słupem.

_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać. Kartezjusz.
 
 
henryxm
Mechanik


Mój samochód: XM2,1 C4 Picasso Hatchback C5 X7 Sedan :
Poj. silnika (cm3): 2088 1.6 2.0
Paliwo: Diesel
Wersja:: Exclusive, Hatchback, Sedan Exclusive
Rok prod.:: 2010
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 1034
Skąd: okolice Głogowa
Wysłany: 2 Luty 2013, 10:54   

robert napisał/a:

Ostatnio dostałem fotkę z fotoradaru umieszczonego na obwodnicy Wałbrzycha. Piękna, dobrej jakości droga, dwa pasy ruchu w każdą stronę, brak zabudowań i ograniczenie do 70km/h. Jechałem normalną w takich warunkach prędkością ~ 90km/h. Uważam że to skandal.
Niestety nasze państwo okrada obywateli na każdym kroku...

Mam taką samą opinię jak Ty.
Gdyby radar stał w miejscu gdzie dochodzi często do wypadów lub w miejscu np.szkoła,bazary ,wszędzie tam gdzie może niespodziewanie wyjść pieszy ....
a tak stawiają na ogół radar tam gdzie da się przechytrzyć kierującego i zarobić !

 
 
miroslaw998


Mój samochód: xantia
Poj. silnika (cm3): 1800
Paliwo: etylina+gaz
Wersja:: 5dr
Rok prod.:: 1994
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 165
Skąd: Toruń
Wysłany: 2 Luty 2013, 15:15   Idziemy na wojnę z ministrem

Myślę że ta "walka" niestety tak szybko się raczej nie zakończy.Nie twierdzę że jestem politycznie obojętny ale gdzie nie popatrzyć to wszyscy i to w każdej dziedzinie szukają pieniędzy.Czego się nie dotkną to za każdym razem kończy się to podniesieniem opłat lub kosztów.O d..e rozbić wszystkich polityków którzy tylko ze względu na fatalnie zarządzany jakiś bank w USA potrafił ogłosić kryzys światowy!Niechby któryś z nas zdefraudował choć kilka tysięcy to z mamra nie wyjdzie przez długie lata.Zastanawia też fakt że jakoś dziwnie nie widać kryzysu w Izraelu.Tam o bezrobociu nie słychać i co by nie mówił to dzięki tamtemu kapitałowi w naszym kraju powstają jeszcze jakieś inwestycje,choć w ogromnej większości są to sklepy i galerie wielkopowierzchniowe.Wystarczy popatrzeć na nazwy inwestorów i kraju ich pochodzenia.Wracając na krajowe podwórko to każde działanie,mające na celu drenowanie kieszeni a do takich działań odnosi się też rozmieszczanie dodatkowych "skarbonek" to winni są ci z Unii Europejskiej.Zbyt małe jabłko-winna Unia,zbyt krzywy ogórek-winna Unia.Teraz nagle ilość fotoradarów też odnoszą do tego że gdzieś tam w Unii stoi ich o wiele więcej.Zapominają tylko dodać że w tejże Unii konkretnymi autami i po odpowiednich drogach ludzie jeździli już w czasach gdy my staliśmy w kolejkach po nasze rodzime "wynalazki" kupowane na przedpłaty.O dochodach naszych i tych z Unii nawet nie wspominam aby się nie narazić nikomu.Podział ról w kwestii nękania kierowców też ma wiele do życzenia.Mam tu na myśli danie uprawnień moim "ulubieńcom" Straży Miejskiej.Akurat w moim mieście jest kika takich miejsc że są tam prawie zawsze.Przekonałem się o tym boleśnie.Do nikogo nie trafia że jest to fragment ulicy na którym nie wiadomo dlaczego ktoś zamiast podwyższyć,obniża dozwoloną prędkość.Dwa pasma w każdą stronę i ani jednego skrzyżowania.Wcześniej jest natomiast ośrodek szkolenia kierowców z placu którego dziennie wyjeżdża kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset samochodów z adeptami.Inni,zmęczeni jazdą za "L" -ką poruszającą się często 20-30 na godzinę w chwili wjazdu na wspomniany odcinek,choćby na chwilę zwiększają prędkość aby wyprzedzić a moi "ulubieńcy" tylko na to czekają.[2 przykłady-nazwa ulicy,prędkość]Bezczelnie i doskonale o tym wiedząc ustawiają fotoradar w krzakach.Ci którzy obrabiają już fotki,pracują na dwie zmiany aby się wyrobić tylu "chętnych".Nie ma formy wytłumaczenia że to tylko przez chwilę,że zaraz po wyprzedzeniu prędkość wraca do właściwej.Płakać i płacić.Cisną mi się na usta słowa dość dalekie od parlamentarnych i już dawno uznałem,o czym też się przekonałem że lepiej trafić na "niebieskich" jak na tych w czarnych,miejskich mundurach.Z niebieskimi czasami można jeszcze podyskutować i kończy się pouczeniem a tu nie ma wybacz.Jest fotka,płacz i płać.Czego by na ten temat nie mówił czy pisał,wiemy że w wielu przypadkach to bzdura podobna do obowiązku posiadania gaśnicy czy jazdy na światłach.A już szczytem kretynizmu i wręcz chamstwa jest nazywanie przeciwników-mordercami na co pozwolił sobie ten szczyl w randze ministra,który jak dowiedli dziennikarze sam uzurpując sobie prawo do bycia lepszym gnał z prędkością o wiele przewyższającą dozwoloną.Ja morderca a on zwykłe bydle.Dziwię się tylko że ktoś jakiegoś pozwu zbiorowego nie złożył.Niby władza ale zachowuje się jak to "co nosem furtkę otwiera".Cóż,tam gdzie tylko mogę spray i malowanie oka.Szerokości.



fotoradar-20001_cr-vert.jpg
przykład-2
Plik ściągnięto 93 raz(y) 143,92 KB

fotoradar-10001_cr-vert.jpg
przykład-1
Plik ściągnięto 86 raz(y) 182,78 KB

_________________
Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać. Kartezjusz.
 
 
donalehandro
Mechanik



Mój samochód: citroen bx
Poj. silnika (cm3): 1900
Paliwo: diesel
Wersja:: hathback
Rok prod.:: 1987
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 780
Skąd: zabkowice slaskie
Wysłany: 2 Luty 2013, 15:34   

nadejdzie dzien w ktorym wyrwiemy iim pluca razem z jajami. kazda akcja predzej czy pozniej rodzi reakcje :evil: zemsta bedzie nasza :!:

_________________
chwalcie pana i podawajcie amunicje http://www.kortunal.com/news.php nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
 
 
sasun71
Mechanik
Krzysztof:)



Mój samochód: Citroen C4 II 1.6HDI
Poj. silnika (cm3): 1.6
Paliwo: diesel 92km
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2015
Pomógł: 175 razy
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 4273
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 2 Luty 2013, 16:47   

Bo potrzebny protest zbiorowy jak przeciw ACTA tylko z blokadą dróg ogólnokrajowy czyli paraliż ...pewno nikomu w gospodarce nie zaszkodzi-w końcu i tak mamy najwięcej świąt w uni, i chyba unia powinna się do nas dostosować a jak nie to nałożyć kary ;-)

 
 
ktosiek68


Mój samochód: CITROEN C-5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: DIESEL
Wersja:: KOMBI
Rok prod.:: 2006
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 334
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 6 Luty 2013, 03:00   

AMEN !!!!!!!



Foto.jpg
Plik ściągnięto 93 raz(y) 133,34 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA