Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Fabryczny zestaw głośnomówiący BT
Autor Wiadomość
mgrBrava

Mój samochód: C5 MkII
Poj. silnika (cm3): 1997
Paliwo: diesel
Wersja:: Exklusive
Rok prod.:: 2007
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 15 Styczeń 2014, 09:57   Fabryczny zestaw głośnomówiący BT

Czy ktoś może pomóc? Na początku zestaw bardzo mi dobrze służył (za czasów Nokii 6280 - wybieranie głosowe, lista połączeń, książka adresowa). Niestety, gdy 6280 padła i przyszło mi ją zmienić na Nokię 6303i, utraciłem możliwość wybierania głosowego, ale lista połączeń i książka adresowa działały względnie dobrze, więc pogodziłem się z pewną utratą funkcjonalności i wygody. Teraz zmieniłem na Nokię 515 i zonk. Nic nie działa, tzn. daje się sparować zestaw z telefonem, ale już nie daje się połączyć tych urządzeń i korzystać z BT. Sprawdzałem drugi, taki sam telefon i jest podobnie.
Problem pewno w protokołach, ale nowe (3.0) miały pasować "w dół".

Zatem kilka pytań:
1. Czy można jakoś uaktualnić oprogramowanie fabrycznego zestawu BT w radiu bez nawigacji? Jeśli tak to gdzie? Wygląda na to, że ASO ma ograniczone możliwości w tej kwestii, a może się mylę i się coś zmieniło.

2. Czy możliwe jest wymienienie modułu BT na fabryczny, nowszy?

3. Czy można jakoś podpiąć inny zestaw BT pod fabryczną wiązkę i zachować pełną użyteczność, jak kiedyś oryginalnego?

4. Czy może wymiana fabrycznego radia na inne radio z zestawem BT, (jakie)?

Chciałbym uniknąć zakupu zwykłego zestawu BT (samodzielnego, na osłonę p/słoneczną) i kłopotów, jakie sprawia w codziennym użytkowaniu (włączanie, wyłączanie, choć niektóre mają już te funkcje automatyczne, ale i tak pozostaje brak ładowania, wyciszenia radia, niekorzystania z głośników audio w samochodzie itp.). Choć ta opcja opcja pewno będzie najtańsza.

Za odpowiedzi będę wdzięczny.
Pozdr.

 
 
piotrekbyd


Mój samochód: 307 SW
Poj. silnika (cm3): 1600
Paliwo: Diesel
Wersja:: SW
Rok prod.:: 2007
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Styczeń 2014, 17:06   

Spróbuj wywalić z pamięci poprzednie sparowane telefony i ponownie sparować obecny.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA