Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Citroen Saxo pakiet nakładek VTS
Autor Wiadomość
pawelg

Mój samochód: Citroen Saxo
Poj. silnika (cm3): 1500
Paliwo: Diesel
Wersja:: 3d
Rok prod.:: 2002
Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 10 Luty 2015, 21:39   Citroen Saxo pakiet nakładek VTS

Witam,

A więc stałem się szczęśliwym użytkownikiem Saxo 1.5D, z autka jestem bardzo zadowolony, udało mi się je zakupić w świetnym stanie. Co prawda "golasek", ale myślę, że bardzo szybko to się zmieni :)

Powiem szczerze, że bardzo mi się podoba Saxo VTS, co prawda sam nie jestem maniakiem tuningu, ale delikatna modernizacja optyczna była by miła dla mojego oka :) Chciałem się dowiedzieć, jak wygląda sprawa montażu pakietu nakładek VTS do zwykłego Saxo.

Jeśli chodzi o malowania, naprawki to ze wszystkim sobie poradzę o lakiernictwie mam pojęcie, ale chciałem się dowiedzieć czy są problemy z montażem. Nakładki w oryginale montowane są na spinki, całych elementów, nie chce zmieniać bo za dużo z tym zachodu i nie chciałbym również robić otworów na spinki. Blacha jest w tak świetnym stanie, że szkoda by mi było prowokować ingerencją do wdania się korozji.

Tylko pytanie czy da radę zamontować, nie chce kupować elementów, jeżeli nie da rady tego zamontować.

Czy ktoś miał doświadczenia z takimi zabiegami, próbował już takich modernizacji ?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie :)

 
 
jedras.gda
Mechanik



Mój samochód: Citroen C5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: PG+LPG
Wersja:: Kombi
Rok prod.:: 2004
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 320
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10 Luty 2015, 23:27   

Różnica jeśli chodzi o błotniki jest taka, że w zwykłym Saxo nie ma otworów na poszerzenie, a w VTS są i można zakładać nakładki. Możesz też cały błotnik zamontować z VTSa, co nie stwarza żadnego problemu.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA