Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
90 LAT CITROENA
Autor Wiadomość
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 6 Wrzesień 2009, 08:09   90 LAT CITROENA

11 - 13 Września to tzw. drzwi otwarte we wszystkich salonach citroena! Może wybierzemy się razem na tą imprezę?! Fajnie by było z kilkoma klubowiczami odwiedzić najbliższy salon. Tym bardziej, ze do wygrania jest fajna C3! Aby się przygotować do konkursu, już teraz można sobie zobaczyć te dwa pytania konkursowe TU. Można wtedy udać się za ściągą do salonu i czekać na losowanie nagrody do 5 października....

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
robert
Aktywny



Mój samochód: Toyota Camry
Poj. silnika (cm3): 2994
Paliwo: LPG
Wersja:: EXCLUSIVE,
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 1898
Skąd: Jedlina Zdrój
Wysłany: 6 Wrzesień 2009, 08:13   

Idea fajna - tylko trzeba wybrać miejsce i datę - proponuję sobotę.

_________________
Staraj się pisać posty po polsku, jak najlepiej potrafisz. Nie interesuje mnie czy masz "dys-coś tam".
Forum nie jest agencją towarzyską, nie dogodzi każdemu.
... Dopóki cyka, wiem, że żyje ...

Łada Niva - jak się nie zawiesi to zawsze przejedzie.
 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 6 Wrzesień 2009, 09:33   

No to my możemy w Wałbrzychu, inni we Wrocławiu. A w Lubinie salon też jest?!

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 6 Wrzesień 2009, 09:39   

Najlepsze jest to, że można wrzucić ile się chce kuponów! Ja już drukuję całą ryzę papieru!!!

Poniżej regulamin konkursu:


REGULAMIN KONKURSU
CITROENA


I. Organizator i czas trwania konkursu.
1. Konkurs trwa od dnia 11.09.2009 roku do dnia 13.09.2009 roku i prowadzony jest na terenie całej Polski.
2. Organizatorem konkursu jest Citroen Polska Sp. z o.o., 02-219 Warszawa, Al. Krakowska 206.

II. Zasady konkursu.
1. W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby fizyczne, mające ukończone 18 lat i miejsce stałego zamieszkania w Polsce, które w określonym powyżej terminie wypełnią prawidłowo kupon konkursowy.
2. Wzór kuponu konkursowego stanowi załącznik do niniejszej regulaminu.
3. Kupony konkursowe będą dostępne w salonach sprzedaży Citroena oraz na stronie internetowej www.citroen.pl Za prawidłowo wypełniony kupon konkursowy uważa się kupon, w którym uczestnik odpowie na pytania związane z marką Citroën, zaproponuje hasło reklamowe na 90 lecie marki Citroen, poda dobrowolnie swoje dane osobowe tj. imię, nazwisko i adres, złoży oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Uczestnik może dodatkowo wypełnić dane dotyczące adresu e-mail oraz posiadanego obecnie samochodu.
4. Składając wypełniony kupon konkursowy, uczestnik konkursu wyraża zgodę na udział w konkursie prowadzonym w oparciu o niniejszy regulamin, a zarazem wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Citroen Polska Sp. z o.o. w celach marketingowych, przekazywanie danych firmom realizującym cele marketingowe na rzecz Citroen Polska Sp. z o.o. przesyłanie na wskazany adres materiałów promocyjnych Citroena w tym także drogą elektroniczną, oraz – w razie wygrania konkursu – na publikację w Gazecie Wyborczej swojego imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania.
5. Dane wskazane w kuponie konkursowym będą gromadzone i przechowywane przez Organizatora konkursu. Każdy z uczestników konkursu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.
W konkursie będą brać udział jedynie kupony konkursowe wrzucone do urn wystawionych w salonach Citroena na terenie kraju w dniach 11-13.09.2009 r.
6. Każdy z uczestników konkursu, może wypełnić dowolną liczbę kuponów konkursowych.
7. Kupony konkursowe będą gromadzone i przechowywane przez Organizatora konkursu.

III. Nagrody.
1. Organizator konkursu ufundował następującą nagrodę główną: samochód Citroen C3 Picasso 1.4 SX, o wartości 53.300 zł brutto
2. Specjalnie powołana przez Organizatora konkursu 3 osobowa Komisja Konkursowa wyłoni jednego zwycięzcę.
3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 30 września 2009 r. w siedzibie Organizatora, a wyniki zostaną opublikowane w Gazecie Wyborczej w dniu 5.10.2009 r. oraz na stronie internetowej www.citroen.pl
4. Nagroda zostanie przyznana osobie, która złoży prawidłowo wypełniony kupon konkursowy, a w szczególności - zgodnie z decyzją Komisji Konkursowej – przedstawi najlepsze oryginalne hasło reklamowe na 90 lecie marki Citroën. Komisja Konkursowa może również – według własnego uznania – przyznać wyróżnienia dla innych osób, określając zarazem rodzaj i wartość przyznanych im nagród.
5. Nagroda zostanie wydana w salonie Citroen Polska, Warszawa, Al. Krakowska 206. Jeśli zwycięzca konkursu nie odbierze nagrody do dnia 30 listopada 2009 r., traci prawo do nagrody.
6. Decyzja Komisji Konkursowej co do ustalenia listy zwycięzców konkursu oraz przyznania im poszczególnych nagród jest ostateczna i prawnie wiążąca, a w sprawie jej decyzji nie będzie przyjmowana żadna korespondencja.
7. Organizator konkursu zastrzega, że iż nie jest możliwe wypłacenie ekwiwalentu pieniężnego nagrody.
8. Podatnik przed odbiorem nagrody jest obowiązany wpłacić Organizatorowi kwotę należnego podatku zryczałtowanego w wys. 10% wartości wygranej, zgodnie z art. 41 ust 7 ustawy z dnia 15 lutego 1992 o podatku dochodowym od osób fizycznych.
IV. Postanowienia dodatkowe.
1. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy organizatora, agencji EURO RSCG, agencji Data Solutions, autoryzowani dystrybutorzy i ich pracownicy, oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
2. Organizator promocji zastrzega sobie prawo przedłużenia czasu trwania konkursu oraz zmiany nagród.

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA