Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
szukam kogoś z kanałem
Autor Wiadomość
grzesiek1965

Mój samochód: citroen c5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: benzyna
Wersja:: chatback
Rok prod.:: 2004
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 36
Skąd: wrocław
Wysłany: 3 Wrzesień 2016, 14:53   szukam kogoś z kanałem

Witam szukam jakiegoś forumowicza z kanałem do wynajęcia gdyż mam do wymiany linki ręcznego z prowadnicami najlepiej z wrocławia albo bliskich okolic.

 
 
Marcivo

Mój samochód: Citroen C5 FL
Poj. silnika (cm3): 1749
Paliwo: Benzyna
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2007
Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 92
Skąd: Łódź
Wysłany: 4 Wrzesień 2016, 08:48   

Jak w każdym większym mieście masz też darmowe podjazdy. Są i też we Wrocławiu

21) Wrocław, ul. czajkowskiego/krzywoustego, wjazd od ul. krzywoustego
22) Wrocław, Plac przy stacji PKP Wrocław Swojczyce
24) Wrocław, Podwórko w kwadracie górnickiego-sienkiewicz-reja-grunwaldzka pomiedzy garazami na przeciw istoi sobie niewysoki nieuzywany podjazd i tonie w smieciach
25) Wrocław, Na terenie Uniwerku przy koszarowej a dokladnie wjazd na przeciwko WKU na Soltysowickiej gdzie jest brama automatyczna z domofonem - wciskasz guzik i Pan Cie wpuszcza na teren prywatnych garazy-mechanikoow itp.. jadac w prawo od tej bramy i potem w lewo w strone "ruskich" garazy masz przed sobia ze 2-4 kanaly...jeden warunek.. nie bac sie przechyloow i miec auto o przecietnym przeswicie. kanaly darmowe ale miejscowi twierdza ze gloownie dla TIRow - 20140-06-17 - ZWERYFIKOWAŁEM OSOBIŚCIE. SĄ 2 DŁUGIE NAJAZDY O DOŚĆ SPORYCH KĄTACH. NAJLEPIEJ WJECHAĆ OD STRONY KOSZAROWEJ PRZEZ TEREN UNIWERSYTETU. BRAMY ZAMYKANE NA NOC WIĘC NIE DAĆ SIĘ ZAMKNĄĆ PO ZMROKU Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
26) Wrocław, w podworku na rogu drobnera/dubois.
27) Wrocław, Zaułek Wolski. Dla niezorientowanych, w centrum między Stawową a Komandorską. Trochę zarosnięte trawą.
28)Wrocław,ul Wojciecha z Brudzewa.Boczna Kochanowskiego.Zaraz za salonem Hyundaia.Jest tam podwórko z garażami.Brama jak by nigdy nie była zamykana a najazd jest betonowy.Trochę zarośnięty ale myślę że się nada

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA