Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: robson
1 Październik 2010, 10:39
2CV co to?????
Autor Wiadomość
PIMPEK 03
PITUŚ

Mój samochód: AUDI A4
Paliwo: BENZYNA+GAZ
Wersja:: CHACZBACK
Rok prod.:: 1997
Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Bielawa
  Wysłany: 1 Październik 2010, 09:54   2CV co to?????

Wygląda na to, że Citroen zaskoczy nas czymś niezwykłym we Frankfurcie. Ta osnuta ciemnością fotka, to prawdopodobnie koncepcyjna wersja nowego wcielenia Citroena 2CV. Notka prasowa opublikowana przez Francuzów jest dość enigmatyczna i mówi: Citroen nie zakończył jeszcze zaskakiwania was swoją kreatywnością...

Może to również być 3-drzwiowa wersja nowego C3. Patrząc jednak na linię dachu, maski oraz inny grill można domniemywać, że jest to coś kompletnie nowego. Jest to wersja koncepcyjna, tak więc takie elementy jak potężne koła czy też agresywny zderzak nie dziwą. Cała ta tajemnica ujrzała światło dzienne już 15-go września! Tak więc bądźcie czujni i oczy szeroko otwarte.



image.axd.jpg
Plik ściągnięto 5445 raz(y) 8,27 KB

_________________
GPS
 
 
robert
Aktywny



Mój samochód: Toyota Camry
Poj. silnika (cm3): 2994
Paliwo: LPG
Wersja:: EXCLUSIVE,
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 1898
Skąd: Jedlina Zdrój
Wysłany: 2 Październik 2010, 07:42   

Otoż ten model to znany od jakiegoś czasu koncepcyjny model - revolte. Oficjalnie został zaprezentowany na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie w 2009 r.
Mały superelegancki samochód miejski o bezkompromisowym charakterze. Kompaktowy, miejski, śmiały i elegancki - emanuje luksusem i zabarwionym nutą zuchwałości i pełnym wigoru dynamizmem. W energicznym i zrywnym modelu zastosowano przyszłościowe rozwiązania, takie jak hybrydowy układ napędowy z możliwością ładowania akumulatorów. technologia hybrydowa citroena oparta jest w głównej mierze o wykorzystanie elektrycznego źródła energii.
Nowoczesny charakter auta wyrażony został poprzez prowokację stylistycznę inspirowaną jednym z kultowych modeli citroena - modelem 2CV. Buntowniczy Revolte kwestionuje jednak wszystkie wartości 2CV i staje w opozycji do cech, które tworzyły i tworzą kult 2 CV.
CITROEN w modelu REVOLTE ma odwagę zaproponować wnętrze tylko z 3 miejscami, które mają zapewnić odprężenie i wypoczynek.



revolt wnętrze2.JPG
Plik ściągnięto 62 raz(y) 39,98 KB

revolt wnętrze.JPG
Plik ściągnięto 60 raz(y) 38,74 KB

revolt2.jpg
Plik ściągnięto 58 raz(y) 26,98 KB

revolt1.jpg
Plik ściągnięto 67 raz(y) 222,94 KB

_________________
Staraj się pisać posty po polsku, jak najlepiej potrafisz. Nie interesuje mnie czy masz "dys-coś tam".
Forum nie jest agencją towarzyską, nie dogodzi każdemu.
... Dopóki cyka, wiem, że żyje ...

Łada Niva - jak się nie zawiesi to zawsze przejedzie.
 
 
Wodnikczek


Mój samochód: Xm
Poj. silnika (cm3): 2100
Paliwo: dizel TD
Wersja:: hatchback bez HA
Rok prod.:: 1999
Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 396
Skąd: Opole
Wysłany: 26 Listopad 2010, 19:40   

Wracając do tematu autka widocznego na zdjęciu. Brzydkiego badziewia jeżdżącego jeszcze na oczy nie widziałem a widziałem już parę cudek nawet bez wieśniaczego tuningu. Mam na dzieje że citroen takiego brzydala nie puści do seryjnej produkcji a jeśli zamierza to niech kosztuje miliony żeby nie było zwykłego polaka ani francuzika stać na coś takiego.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA