Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: robson
12 Sierpień 2017, 15:10
przeprowadziłem się na facebook do klubu citroen c5 polska
Autor Wiadomość
pedro
Aktywny
Citroen Kalisz



Mój samochód: Citroen C5 X7 2.0HDi, C4 3D 1.6HDi
Poj. silnika (cm3): 2000;1600
Paliwo: Diesel
Wersja:: 163KM Sedan , VTR-3D
Rok prod.:: 20102005
SKYPE - login: pedro-kalisz
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 2346
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2 Sierpień 2017, 08:52   

sasun71 napisał/a:
darek_k,czasem szukam odpowiedzi na Kaliskim Klubie Cytrynki a zalogowanym użytkownikiem tam nie jestem

oj nie ładnie :D loguj sie panie :D spotkania czasem organizujemy sobie w okolicy więc możesz dołączyć :D ostatnio mieliśmy w Krotoszynie :D

P.S. po instrukcje naprawy lub znalezienie tematu odpowiedniego do danej usterki i tak każdy trafi na jedno lub drugie forum...
ja nie mam FB i nigdy nie będę miał bo nie lubię być kontrolowany...
nie popieram nie odradzam...
każdy ma swój rozum i upodobania :D

_________________
LEXIA/PP2000
C5 X7 2.0HDi FAP 163KM na hydro
C4 3D 1.6 HDi
kiedyś:
GSA,BX 1.4, ZX 1.8i, ZX 1.4, BX 1.9D, XM 3.0V6 ,Xantia 1.8i, Xantia 2.1TD,Xantia 1.8i+gaz,C5 2.2HDi EXCLUSIVE HB, Xsara VTS 2.0 HDi, C4 Picasso 1.6 HDi, C5 FL 2.0HDi
Kliknij"POMÓGŁ"jak tak się stało
 
 
sasun71
Mechanik
Krzysztof:)



Mój samochód: Citroen C4 II 1.6HDI
Poj. silnika (cm3): 1.6
Paliwo: diesel 92km
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2015
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 4243
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 2 Sierpień 2017, 19:45   

pedro, Wiem że ,,Kalisz'' istnieje i się to chwali :-) Ja mam zawsze brak czasu-kiedyś się to zmieni ;) mam nadzieje :roll:

 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 12 Sierpień 2017, 14:55   

pedro, Witaj w klubie!
Ja też od początku nie trawiłem twarzoksiążki ;)
Dziwiłem się jak można reklamować to w radiu i TV za darmo!!!
W niektórych, mądrych krajach to jest zabronione! Np we Francji. Dziennikarze telewizyjni i radiowi mają we Francji zakaz wymawiania słów Facebook i Twitter podczas transmisji. Nie można się już publicznie chwalić, że ma się konto na Facebooku, lub często się tweetuje.
Niestety, głupie polaczki od początku powstania FB reklamowali i reklamują i to dzięki tej darmowej reklamie FB urósł na giganta o wartości miliardów dolarów....
W dodatku w twarzoksiążce ludzie żyją życiem innych ludzi i dbaja o swój dobry wizerunek. Firma się rozrosła i teraz koncerny, także dbają o swój dobry wizerunek i utrzymują "kontakty" na FB z klientami.
Boję się tylko, że niedługo trzeba będzie mieć konto na FB aby odebrać wypłatę....

P.S.
Nie czytam komentarzy hejterów i nie chcę, abyśmy w przyszłości “płacili” własnym czasem i ładowali kasę do kieszeni gościa, który i tak już nie wie co z nią robić.
Sądzę, że nieźle Zukenberg zapłacił na początku pod stołem za reklamowanie jego medium w radiu i TV. A jak zrobiono to za darmo, to jeszcze gorzej świadczy o nas....
A w tej chwili jedni ludzie piszą za darmo a inni zarabiają....
Rozmawiają sami ze sobą korzystając z fikcyjnych tożsamości, zachwalając jakiś produkt.
Jednym słowem ściema a u nas nikt nie zarabia, nie mamy reklam i nikt nas nie sponsoruje ;)

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
audikom
Mechanik


Mój samochód: Xsara Picasso/XantiII /Citroeny XM,ZX,
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: B / B , G
Wersja:: van,AL4
Rok prod.:: 2004
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 1223
Skąd: Puławy
Wysłany: 12 Sierpień 2017, 16:11   

Nie chciałbym psuć humoru ale pisząc "głupie polaczki" piszesz tak o sobie, o mnie oraz innych .
Mnie to obraża i nie życzę sobie , jak tobie pasuje reklamowanie tej opinii/szitu poprzez propagowanie , to następnym razem pisz ja . . . . . . .. ek to i tamto .
Dodam że bardzo duża część naszych rodaków nie ma konta na tym durnym portalu .
" w tej chwili jedni ludzie piszą za darmo a inni zarabiają.... "
Tv zapewne oglądasz .
Gorzej jest z reklamą w Tv bo tam żeby po oglądać reklam musisz zapłacić gotówką, jak i sporą częścią swego życia .

_________________
KK
 
 
OrkanA


Mój samochód: Xara
Poj. silnika (cm3): 1587
Paliwo: benzyna
Wersja:: Picaso
Rok prod.:: 2006
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 27
Skąd: żychlin
Wysłany: 8 Wrzesień 2017, 17:20   

Fejs ma dynamike, to fakt, każdy lubi co innego :)

 
 
pedro
Aktywny
Citroen Kalisz



Mój samochód: Citroen C5 X7 2.0HDi, C4 3D 1.6HDi
Poj. silnika (cm3): 2000;1600
Paliwo: Diesel
Wersja:: 163KM Sedan , VTR-3D
Rok prod.:: 20102005
SKYPE - login: pedro-kalisz
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 2346
Skąd: Kalisz
Wysłany: 14 Wrzesień 2017, 11:14   

dla mnie osobiście to coś jak FB może nie istnieć... jednak faktem jest to że utrudnia mi on życie...
lokalnie mamy portal informacyjny dla Kalisza i regionu... nie możesz napisać komentarza pod tematem jeżeli ni masz FB... i jeszcze kilka innych spraw nie mogę "załatwić" bo nie mam konta...
bez łaski mówię i żyję dalej jednak w Polsce to coś urosło do miana wyższego niż życie codzienne...
nie ma dnia żebym nie słyszał o tym w radiu, telewizji czy nie czytał w internecie...
w życiu obok mnie widzę jak ludzie robią sobie zdjęcie na schodach w galerii handlowej i wrzucają bo to "ważne" że ich nie ma w domu tylko są na zakupach...
albo osoby robiące wideoblog na YT i opowiadające o zakupach w biedrze...
ludzie dokąd zmierzacie....
temat jest otwarty.... i nie bardzo zaczął pasować do działu C5 ;D więc proszę admina o przeprowadzkę w odpowiednie miejsce :D

_________________
LEXIA/PP2000
C5 X7 2.0HDi FAP 163KM na hydro
C4 3D 1.6 HDi
kiedyś:
GSA,BX 1.4, ZX 1.8i, ZX 1.4, BX 1.9D, XM 3.0V6 ,Xantia 1.8i, Xantia 2.1TD,Xantia 1.8i+gaz,C5 2.2HDi EXCLUSIVE HB, Xsara VTS 2.0 HDi, C4 Picasso 1.6 HDi, C5 FL 2.0HDi
Kliknij"POMÓGŁ"jak tak się stało
 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5038
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 25 Wrzesień 2017, 23:04   

audikom napisał/a:
Tv zapewne oglądasz .
Gorzej jest z reklamą w Tv bo tam żeby po oglądać reklam musisz zapłacić gotówką, jak i sporą częścią swego życia .

Tak samo kolega generalizuje jak ja ;)
Jakieś 2 lata nie miałem podłączonego TV do żadnej anteny ale goście się dziwili to założyłem im naziemną ;)
TV to już tylko dla emerytów ... Jak dożyję to pewnie też będę oglądał od dechy do dechy ;)

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA