Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie w Szczecinie założyć gaz do C8 3.0 24v 208 km
Autor Wiadomość
pablo76

Mój samochód: citroen c8
Paliwo: benzyna
Wersja:: minivan
Rok prod.:: 2008
Dołączył: 24 Paź 2017
Posty: 1
Skąd: szczecin
Wysłany: 24 Październik 2017, 18:43   Gdzie w Szczecinie założyć gaz do C8 3.0 24v 208 km

Witam na forum,
zakładam ten temat bo szukam gdzie w Szczecinie najlepiej zagazowac moją cytrynkę C8 3.0 24v 208 km 2009 rok skrzynia automatyczna? Najbliżej z mojego domu mam do autkogaz na wernyhory 17 - http://autkogaz.szczecin.pl/ i chce znaleźć kogoś kto u nich takie samo auto gazował. Nie mam zamiaru wnikać w podzespoły i samemu konfigurować zestaw. Chce po prostu zlecić komuś kto się na tym zna, wszystko skonfiguruje i będę jeździł bez problemów. W autkogaz mówią , że robili dużo tych silników i ogólnie dużo robią każdego miesiąca francuzów, ale chcę jeszcze sprawdzić u kogoś kto u nich robił montaż.
Piszcie jakie macie propozycje gazowników w Szczecinie.

 
 
kinges

Mój samochód: Citroen C5
Paliwo: Benzyna, LPG
Wersja:: III
Rok prod.:: 2009
Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 13
Skąd: Lbn
Wysłany: 14 Listopad 2017, 22:50   Re: Gdzie w Szczecinie założyć gaz do C8 3.0 24v 208 km

pablo76 napisał/a:
Witam na forum,
zakładam ten temat bo szukam gdzie w Szczecinie najlepiej zagazowac moją cytrynkę C8 3.0 24v 208 km 2009 rok skrzynia automatyczna? Najbliżej z mojego domu mam do autkogaz na wernyhory 17 - http://autkogaz.szczecin.pl/ i chce znaleźć kogoś kto u nich takie samo auto gazował. Nie mam zamiaru wnikać w podzespoły i samemu konfigurować zestaw. Chce po prostu zlecić komuś kto się na tym zna, wszystko skonfiguruje i będę jeździł bez problemów. W autkogaz mówią , że robili dużo tych silników i ogólnie dużo robią każdego miesiąca francuzów, ale chcę jeszcze sprawdzić u kogoś kto u nich robił montaż.
Piszcie jakie macie propozycje gazowników w Szczecinie.


Nie kieruj się tym, że tam masz najbliżej, bo nie w tym rzecz. Mój teść ostatnio montował gaz tylko w Berlingo 1,6, dużo mniej wymagający silnik niż u Ciebie, ale kierowali go aż do Koszalina na montaż. Ostatecznie zakładał BRC na Zielonogórskiej u p. Materki. Przynajmniej jest zadowolony i nie słyszałem żeby się skarżył.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA