Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Światła
Autor Wiadomość
Wiarus 1

Mój samochód: Citroen C5 X7
Paliwo: Benzyna
Wersja:: Sedan Hydraktiv III+
Rok prod.:: 2009
Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Nienadówka
Wysłany: 18 Marzec 2018, 08:33   Światła

Witam! Citroen C5 X7 2008r. Chciałem go nieco " podrasować" więc zacząłem od świateł. Na początek wymieniłem te zwykłe żarówki do jazdy dziennej na ledy. Piękne białe i mocne światło. Następnie żarówki stopu/mijania: P21W/5W na ledy, super mocne światło, małe zużycie prądu. Następnie żaróweczki przód postojówki W5W na ledy i tu mam mały problem nie wiem z czego to wynika. Mianowicie po nocnym postoju podczas otwierania drzwi kierowcy zapalają się na ułamek sekundy owe postojówki. Czy to wina żarówek czy inna, jeśli ktoś ma jakieś zdanie proszę o opinię.
Pozdrawiam!!!

_________________
Wojciech G.
 
 
sasun71
Mechanik
Krzysztof:)



Mój samochód: Citroen C4 II 1.6HDI
Poj. silnika (cm3): 1.6
Paliwo: diesel 92km
Wersja:: Hatchback
Rok prod.:: 2015
Pomógł: 175 razy
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 4244
Skąd: Ostrzeszów

Wysłany: 18 Marzec 2018, 09:21   

Wywaliłem z tego powodu niedawno ledy które miałem w oświetleniu kabiny bo cały czas żarzyły ,zaś drugie z Cambusem tego mnie nie robią jak i pozostałe jakie miałem dotychczas założone w aucie.Uznałem te za wadliwe lub nie odpowiednie bo jest przecie ściemniacz.A co do otwierania drzwi to ja mam inną wadę która namiętnie była na zwykłych żarówkach czyli drżenie zegarów po otwarciu drzwi,czego na ledach sporadycznie i kiedy już wydojony lekko akumulator jest (3lata aku centry w dieslu powoli się kończy)

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA